MENU

Лідерство, бізнес і стартапи на прикладі процесу садіння картоплі

4335 0

1. Не важливо, хто ти в реальному житті – бізнесмен, ІТ спеціаліст чи менеджер в банку, але 1 травня ти мусиш бути в селі, щоб допомогти посадити картоплю.

2. У тебе може бути свій бізнес, ти можеш багато заробляти, а найближчий магазин з картоплею може бути в ста метрах від твого будинку. Ти навіть можеш не любити картоплю, але ти просто зобов’язаний взяти хоча б півмішка картоплі після поїздки до батьків.

3. Для того, щоб стати мільярдером, спочатку потрібно посадити пару гектарів картоплі або мати друга-фермера, який допоможе посадити картоплю швидше.

Читайте також: 11 советов, чтобы преуспеть на работе

4. У кожного "джобса" завжди був свій "возняк", який активно садив картоплю, поки умовний "джобс" займався всякою хернею.

5. В житті кожної відомої компанії був такий момент, коли все залежало від однієї дрібниці – чи поїде ключовий співробітник на картоплю чи ні. В більшості випадків компанії не мали впливу на цю дрібницю.

6. Всі найкращі копачі картоплі були скромними, педантичними людьми з 30+ річним стажем, які майже ніколи не йшли на ризик.

7. Більшість історій успіху, коли картопля була висаджена до 1 травня – це помилка тих, хто вижив.

Читайте также: Любой бизнес – это движение наощупь, а в инвестициях это умножается на десять

8. Немає жодного способу визначити, який саме сорт картоплі дасть гарний урожай в цьому році. Максимум, на що здатні найкращі менеджери - правильно визначити момент, коли твоя картопля росте повільніше за картоплю сусіда.

9. Вся стартап культура (“давайте посадимо меньше картоплі в цьому році”, або “посадимо під плужок”, або “давайте купимо картоплю в магазині”) працює лише в теорії. А по факту повна маячня.

10. Щороку ти обіцяєш собі висаджувати картоплю точно в ряд згідно бізнес плану, але кожен раз хтось вже на третьому рядку починає косити, чим херить весь бізнес план.

11. Немає жодної кореляції між "корпоративною культурою" садіння картоплі, бажанням садити картоплю і майбутнім урожаєм картоплі.

12. Жодне поле з картоплею не було посаджене без навозу, криків, родичів і кумовства, а також феноменальному збігу вихідних днів.

13. Якщо ти став всесвітньо відомим, ти можеш писати книги, зніматись в фільмах і писати романи про те, як ти садив картоплю. Ці висери будуть розлітатись великим тиражем.

14. Підприємництво неможливо в країні без культури, де люди охоче продають і купують картоплю.

Читайте також: ТОП-12 корисних посилань для українського бізнесу

15. Не має значення, чи ти виростив хорошу картоплю чи ні. Важливо те, чи зможеш ти її продати. Якщо ти навчився продавати – якість картоплі і її сорт не важливий. Люди постійно її потребують. Вони з радістю куплять твою гівняну картоплю.

16. Всі брешуть і обманюють, що саме їх картопля не кропилась хімікатами.

17. Вся економіка посадки картоплі зводиться до єдиної формули:

кількість викопаної картоплі > кількості посадженої картоплі

18. Всі книги по мотивації та лідерству зводяться до того, що чувак, який живе в Беверлі-Гіллз і купує картоплю в магазині, радить чуваку, що живе в Тульчині, який все життя садив картоплю на городі, як правильно садити картоплю.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олександр КРАКОВЕЦЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини