Тріумф в Естонії: українські легкоатлети завоювали чотири золота

694 0

На міжнародному легкоатлетичному турнірі в Естонії українські спортсмени завоювали чотири золоті медалі. Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Олександр Соколов став найкращим на дистанції 100 метрів. Тетяна Мельник оформила "золотий дубль" – вона завоювала золото на дистанції 300 і 100 метрів.

Христина Гришутіна виграла стрибки у довжину.

Також Анастасія Бризгіна виборола срібло і бронзу, а Олександр Поздняков показав другий результат на дистанції 300 метрів.

Українська національна паралімпійська збірна команда з плавання вдруге поспіль стала чемпіоном Європи. Українські спортсмени завоювали 106 медалей, 33 з яких – золоті.