MENU

Експерт: Вакарчуку заради президенства доведеться ризикнути усім – репутацією та кар’єрою

3170 0

Лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук знову уникнув однозначної відповіді про те, чи буде він брати участь у виборах президента України в 2019 році.  Під час нещодавнього форуму YES він відповів, що йому подобається "можливість тримати в очікуванні".

Вакарчук однозначно ще раз спробує стати політиком.  Про це розповів політичний експерт Олексій Мінаков в  ексклюзивному коментарі для UAINFO.

"Перша спроба була 10 років назад. Спроба №2 відбудеться, навіть не сумнівайтеся. Це лише питання часу. Не можна постійно дражнити і пропонувати "трішки потерпіти". Не можна вічно лише пафосно говорити про політику. Не можна обмежуватись мудрими порадами в стилі політичного лідера. Не можна безкінечно виношувати в собі прагнення розпочати політичну гру. Рано чи пізно цей день настане", – розповів Олексій Мінаков.

Читайте також: Кілька неприємних рис характеру Вакарчука

За його словами, якраз такі "нові обличчя" в українській політиці прагне бачити суспільство: "Відома особа і водночас без корупційного шлейфу в минулому. Ідеальна комбінація. Не треба ні нарощувати популярність, ні "відмиватися" від компромату".

Політичний експерт наголосив, що на боці Святослава Вакарчука ще й молодість – лише 43 роки.

"В Європі на виборах зараз в тренді молоді політики. В 2014 році в Італії прем’єр-міністром став наймолодший за всю історію Маттео Ренці. Йому тоді було 39 років. В 2014 році в Естонії прем’єр-міністром став 38-річний Тааві Рийвас. В 2017 році у Франції президентом став 39-річний Емануель Макрон – це рекордно молодий вік лідера Франції з часів Наполеона. В 2017 році в Австрії прем’єр-міністром став 31-річний Себастьян Курц – наймолодший лідер держави у всій Європі та взагалі в світі", – розповів Олексій Мінаков.

Однак, у 43-річного Вакарчука є принципова відмінність від молодих європейських лідерів.У нього немає жодного серйозного політичного досвіду.

"Той самий Себастьян Курц встиг побути міністром закордонних справ та головою ОБСЄ. Емануель Макрон встиг попрацювати міністром економіки. Маттео Ренці був мером Флоренції. Тааві Рийвас обіймав пост міністра соціальних справ", – відзначив політичний експерт. 

За його словами, відкритим залишається наступне питання: чи здатен молодий та політично не загартований політик бути урівноваженим і відповідальним Головнокомандувачем Збройних Сил в умовах війни з Росією?

Читайте також:  Чому президент Вакарчук – це погана ідея

Олексій Мінаков переконаний, що Святослав Вакарчук має шанс отримати перемогу на президентських виборах. 

"Основні кандидати на президентське крісло мають дуже високі антирейтинги, українці їм не довіряють, іноді й ненавидять. І на цьому фоні може спрацювати "ефект третьої сили" – українці можуть побачити у Вакарчуку месію. Це дозволить і мобілізувати молодий електорат, який зазвичай відсиджується вдома і не приходить на вибори. Враховуючи величезну частку тих, хто не визначився, Вакарчук може зняти всі вершки з цієї електоральної групи", – розповів Олексій Мінаков. 

"Проте чи зважиться Вакарчук заради президенства ризикнути усім – своєю репутацією, своєю кар’єрою, зрештою, відмовитись остаточно від концертної діяльності? Час покаже. Але те, що він згодом з’явится в політиці взагалі – немає сумнівів", – підсумував політолог. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини