MENU

Spiegel: Україна втрачає мільярди через податкові схеми

1825 0

Україна щороку втрачає до 750 мільйонів євро через сумнівні схеми ухиляння від податків. Про це повідомило німецьке видання Spiegel Online.

Результати дослідження свідчать, що від 2015-го до 2017 року експорт залізної руди з України був щонайменше на 20 відсотків недооцінений. Під схеми потрапляють також сталь і продукти сільського господарства.

Читайте також: Податкові зміни, які можуть надати українській економіці могутнього поштовху, аби виборсатися з боргової "ями"

Експерти екстраполювали дані гірничої промисловості на інші галузі та з’ясували, що приховування прибутків за кордоном коштує Україні приблизно три мільярди євро.

Згідно з дослідженням, найпоширенішим методом ухиляння від сплати податків є встановлення так званої трансфертної ціни. Компанії з країни з більш високими податками, наприклад України, продають свою продукцію до відділів тієї ж самої компанії, однак в країнах з нижчими податками за ціною нижчою за ринкову. Таким чином, компанія надає меншу суму прибутку до оподаткування в Україні.

Читайте також: Держбюджет-2019: ВВП має зростати швидше ніж держборг

Автори дослідження вважають його результати особливо важливими, тому що ЄС від 2014 року надав Україні фінансову допомогу на 11 мільярдів євро. Це є великою грошовою допомогою країні, чий річний економічний оборот складає 92 мільярди євро.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини