MENU

Російський слід: ведучи мову про Семочка, не забувайте про суддю Сімоненко

4703 0

Денис Бігус із колегами виявили багатомільйонні непояснювані статки у Сергія Семочка – першого заступника керівника Служби зовнішньої розвідки. А ще – російське громадянство в його близьких родичів. Природно, що тепер широко обговрюється, чи це співпадіння? Чи це винагорода за шпигунство на користь країни-агресорки?

Я нічого не стверджую, але цілком припускаю, що після величезного скандалу справа Семочка може опинитися в суді. Рано чи пізно – у Верховному Суді.

А там...сюприз-сюприз! Там нещодавно призначена президентовим указом суддя Верховного Суду Валентина Сімоненко, яка має індивідувальний податковий номер Російської Федерації (далі ІПН РФ).

Читайте також: Як громадяни Росії залишаються українськими суддями

Говорити про те, що росіяни автоматично записали її у свої реєстри платників податків одразу після окупації півострова 2014 року, не слід. Громадська рада доброчесності виявила: Сімоненко отримала ІПН РФ у відділенні податкової РФ у Севастополі на свій новий паспорт від 2015-го. Як російські податківці дізналися дані нового паспорта Сімоненко від 2015 року?

Громадська рада доброчесноті звернулася до президента (й головнокомунадувача!) з цією інформацією. Реакції – нуль. Президент витримав паузу в дев'ять місяців після звернення і 30 серпня 2018-го призначив Сімоненко у "новий" Верховний Суд. Чи поставив Петро Порошенко перед "компетентними органами питання про проведення в установленому законом порядку перевірки цих фактів", – як те пропонує ст. 80 ЗУ "Про судоустрій і статус суддів" – невідомо.

До цих компетентних органів, зокрема, НАЗК, зверталися члени Громадської ради доброчеснсті із простим запитанням: де результати спецперевірки е-декларації В. Сімоненко? Перевірка розпочалася два роки тому! Відповідь – результати готуються до оприлюднення.

Читайте також: Бутусов: Справа Семочка дискредитує державу в очах наших західних союзників у НАТО. Про це соромно мовчати

Тому дуже прошу всіх, хто порушуватиме питання Семочка в депутатських запитах, теле- та радіоефірах, на прес-конференціях президента, голови СБУ, не забувайте про те, що у Верховному Суді є суддя Сімоненко із досі неспростованими контактами із "владою" РФ в окупованому Криму.

Також прошу не забувати в цьому контексті прізвищ членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що підтвердили здатність Сімоненко здіййснювати правосуддя на посаді судді Верховного Суду, і членів Вищої ради правосуддя, що зробили подання президенту на призначення Сімоненко у Верховний Суд. Бо довіри до рішень україської судді, що зареєстрована платником податків у країні-агресорці, нема й не може бути. Як і довіри до Вищої кваліфкомісії суддів і Вищої ради правосуддя, що допускають такою роботою перетворення Української держави на Абсурдистан.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Наталя СОКОЛЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини