У США республіканці зберегли більшість у Сенаті. Політика США відносно України не зазнає змін
У США республіканці виграли проміжні вибори і зберегли більшісь у Сенаті. Правда, демократи виграли нижню палату – палату-представник. Демократи сподівалися завоювати більшість в обох палатах.
Це все значить, що політика США відносно України не зазнає змін. На Росію буде здійснюватися тиск, поки вона не відмовиться від війни на Донбасі і не поверне Крим.
Друге, звісно, складніше. Ймовірно, і за перемоги демократів вона залишалася б попередньою. Але ризик був би більшим, адже демократи схильні до компромісів з Москвою, досить згадати перевантаження з Росією від Обами після російської війни з Грузією. Втім, зараз настрої у Вашингтоні такі, що ні про які перезвантаження не ідеться.
Читайте також: Трамп разошелся не на шутку
По-друге, тиск на порушників ядерних домовленостей таких, як Іран й Північна Корея триватиме. Будемо сподіватися, що послідовність у цьому напрямку принесе зміни.
По-третє, не відбудеться висмоктаного з пальця імпічменту. Чому висмоктаного, бо ніякої змови з росіянами команда спеціального прокурора Роберта Мюллера так і не виявила. Час показав, що це було політичне замовлення проти діючого президента – шукати хоч щось, що б можна було поставити йому у вину. Нічого суттєвого не знайшли.
По-третє, з цього можна зробити висновок: не варто вестися на істерики амкриканської преси, які зображують Трампа недоумком і монстром.
Звісно, треба ще послухати американських експертів. Але мені здається, що результат голосування – це наслідок внутрішньої політики Трампа. У США відбувається емономічний бум, кількість робочих місць зросла на мільйони, зростання ВВП в районі 4 відсотків, безробіття впало до рекордних показників. Про це неприхильно налаштована до Трампа мейністрімівська преса не пише. Відповідно, в Україні це теж мало хто знає.
Читайте також: Соединённые Штаты анонсировали введение второго пакета санкций против Ирана
Останній пунк я до того, що традиційно після завоювання Білого дому партія президента втрачає у парламенті. А в даному випадку республіканці хоч і втратили дещо, але не так катастрофічно як прогнозувалося.
Вкотре закликаю керуватися в оцінці республіканського президента не його екзотичними репліками, які можуть викликати негативні емоції й антипатію, а тим, що Україна має від його перебування при владі. А це значно більше, ніж за часів Обами.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки