MENU

Глава МЗС Росії Лавров "наїхав" на австрійське керівництво

1737 1

Глава МЗС Росії Сергій Лавров не те, що не вибачився перед Австрією за російського шпигуна у австрійському дипломатичному відомстві, а ще й звинуватив австрійське керівництво у розголосі цього міжнародного скандалу. 

Отакої! Глава МЗС Росії заявив, що Австрія мусила напряму закритими дипломатичними і зашифрованими каналами адресувати Росії свої занепокоєння та зауваження у зв'язку з шпіонським скандалом. Він поскаржився на те, що уряд канцлера Себастьян Курца застосував не традиційну тиху процедуру, а галасливу, «мікрофонну, мегафонну» дипломатію і вимагає публічних пояснень від Росії.

Читайте також: За останній тиждень відбулись додаткові атаки на Посольство України в США – Чалий

«Необхідно слідувати тим нормам, які були розроблені під час формування практики міжнародного спілкування щодо виявлення шпигунів. Ми сьогодні запрошуємо посла Австрійської Республіки в міністерство закордонних справ і звернемо його увагу, якими методами потрібно діяти, якщо у них виникають якісь питання до Російської Федерації», – сказав Лавров на прес-конференції в Москві. 

Читайте також: Росію чи Китай – кого боятися більше?

Неслабо, ні? Тобто, ви виявили у себе нашого шпигуна, то не трубіть на увесь світ, а дайте нам тихенько знати. За це Австрія ще й "Ноту" одержить... і санкції.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ростислав ДЕМЧУК


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости