MENU

Чим відрізняється свідомий виборець від фаната?

4143 1

Чим ближче до виборів, тим у більшої частини електорату відмикається щось у мозку і починає працювати одна звивина.

Звісно, у всіх є політичні симпатії. Але чим відрізняється свідомий виборець від фаната? 

Свідомий не заперечує очевидні факти як позитивні, так і негативні. Очевидно, він співставляє плюси і мінуси кожного з кандидатів і на основі цього робить висновки, кому віддати перевагу. Тим часом, фанат геть вимикає критичне мислення і заперечує весь негатив щодо "свого" кандидата, зображує його ангелом небесним і навпаки – його опоненти виглядають в зображенні фаната як чорти з рогами. 

Я спостерігаю за цілком дорослими і зрілими людьми на ФБ і бачу, що замість розуму в них з'явилася передвиборча урна, в яку сиплються бюлетені винятково на користь їхнього улюбленця. 

Читайте також: Дроздов: Політики повністю осідлали всіх нас. Вони розкусили наші слабкі місця, на які можна тиснути

Один на повному серйозі розповідає про те, що він спілкується з робітниками якихось підприємств і вони діляться з ним історіями про те, як здійснюються мільярдні!!! відкати. Навіть якщо це і правда, то робітники ну ніяк не можуть бути посвячені у суми грошових потоків. А тим більше знати саме про мільярдні!!! відкати, бо такі суми ну ніяк не світилися б.

Просто таке твердження базується на вірі, що все навколо корумповано і без відкатів не можна і кроку ступити. Корупція –це справді проблема, але вона в деяких галузях зменшилася просто тому, що ліквідована основа для схем. Він висловлює упевненість, що прийде до влади політик Х і всіх пересадить. При цьому він абсолютного заперечує, що цей самий політик Х сам створював схеми і дуже добре на них нажився. 

Ще один діяч православної громади щиро вірить у суцільну зраду і знаходить її навіть в наданні автокефалії українським православним. Він вважає, що таке робиться навмисне аби на посаду очільника посадити московського попа. Йому навіть у голову не приходить думка про те, що, коли хтось хоче аби українську церкву очолював московит, то взагалі не треба було запускати ніяких Томосів, адже московський піп і так очолював українську церкву. 

Один підприємець середньої руки постійно свариться через те, що навколо корупція і бізнесу не дають розвиватися. При цьому його власне підприємство таки кудись рухається і ніхто цьому не заважає. Він також певен, що як тільки за справу візьметься політик У, то всі сядуть. Просто за помахом чарівної палички.

Читайте також: Нічого не змінилось навкруги нас за останні п'ять років, бо ми нічого не робили 

Ще один вірить, що політик Z моральніший від політика X. Це в нашому хижацькими політикумі. Він також переконував всіх, що Томос нам не дадуть. Писав безкінечні пости на цю тему. При цьому розповідає, що він український націоналіст.

Потім я зрозумів чому він це робив. Бо став фанатом одного з політиків, якому з рейтингових міркувань отримання Томоса не вигідно. 

Найголовніше, що вони щиро вірять, що оце зразу після виборів сядуть всі корупціонери, що ціна газу впаде у три рази, що прийдуть чесні і бідні чиновники, що олігархи будуть подолані і поставлені в стійло. На питання: як це буде зроблено?

Вони відповіді не мають. Але вірять. А віруючим факти не потрібні. Вони живуть у своїй власній реальності.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Юрій ЛУКАНОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини