Павлушко: Який сенс вимагати дотримання законів простою людиною, якщо непрості не сидять?
С – справедливість. Загалом, у нашої влади є одна проста проблема у спілкуванні з громадянами.
Чи має право держава вимагати від громадян відмовитись від своїх євроблях? Так, має право. Але громадянин потім пересідає на велосипед чи тролейбус і розуміє, що він в цій країні один такий лох.
От чому, наприклад, розпадались всі ці пафосні імперії з графами і баронами. Бо починалось все доволі правильно – був бойовий вояка чи гарний дипломат, він за це отримував титул, землю, вибачте рабів. Всі знали, що оцей барон тому, що його батько втратив руку, око, ногу та ще щось в такий-то битві, а ще його ватага вбила сусіднього князя під час такого-то бою.
Читайте також: Історія одного "креативу": чому Рада відмовилась зняти недоторканість з Березкіна
І все це до певного рівня працювало, поки графами та баронами не ставали хто завгодно, поки умовний граф повинен був служити державі, причому, з чергової битви не поверталась половина дітей графа та барона, бо повинна була йти в перших рядах.
Але часи змінювались. Шляхта, барони та графи все менше гинули в бою на полях, але все ще продовжували контролювати землю та поля. Потім під час чергового бунта чи революції графа раптом ніхто не любив і всю його родину вирізали. Отаке.
Читайте також: Наступна виборча кампанія може встановити кілька рекордів – політик
Народ, і навіть євробляхери, ставились би до будь-яких вимог держави з розумінням, якби у поточній Верховній Раді залишилось би десь 300 депутатів зі скликання, а всіх інших би пересаджали чи вони б переховувались у Москві.
Який сенс вимагати дотримання законів простою людиною, якщо непрості не сидять? Поки не почнуть пачками показово саджати за корупцію зверху, про які вимоги до низів можна говорити?
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки