MENU

Відкоригувати зовнішність без пластичної хірургії: кілька порад

3898 0

Сьогодні багато маніпуляцій із зовнішністю проводять вже без будь-якого хірургічного втручання

Пластична операція – найрадикальніший метод зміни зовнішності. І хоча нині існує чимало способів корекції естетичних недоліків, досі явні зміни зовнішності прийнято називати «пластика». Дивлячись на поліпшені риси обличчя селебретіс, обивателі намагаються здогадатися – чи лягали вони під ніж пластичного хірурга. Але, насправді, вдаються до такого радикального рішення або ті, кому не допомогло все інше, або затяті фанати пластичних операцій.

Корекція недоліків зовнішності за допомогою скальпеля – ні добре, ні погано. Це абсолютно нормальна практика, але за умови, що для такого радикального втручання є явні медичні показання.

То що ж потрібно робити, щоб уникнути візиту до пластичного хірурга або відстрочити його на максимальний час?

Читайте також: Піст, наука, довголіття: відповіді на всі питання від дієтолога

Найголовніше – вчасно почати займатися своєю шкірою. Профілактика вікових змін – найкраще рішення. Механізми старіння шкіри запускаються вже років з 25 (у когось раніше, у когось пізніше), тому вже в цьому віці потрібно замислюватися про те, що очікує вашу шкіру в майбутньому. Дуже важливо вести здоровий спосіб життя, мінімізувати вплив негативних факторів на шкіру. В ідеалі – до цього віку знайти «свого» фахівця і регулярно його відвідувати. Пілінги, масажі, маски, професійні доглядові процедури допоможуть відстрочити виникнення вікових змін. У цьому ж віці варто задуматися про перші ін'єкційні процедури. Я рекомендую своїм пацієнтам проходити курс біостимуляції. Це ін'єкційна методика, при якій ми вводимо в шкіру препарати, що запускають власні процеси відновлення клітин шкіри за рахунок впливу на рецептори фіброластів. Регулярне застосування цих препаратів стимулює власні ресурси шкіри і допомагає надовго зберегти її молодість і здоров'я. Для пацієнтів старшого віку відмінні результати дають препарати на основі полінуклеотидів. Вони відновлюють пошкодження в структурі ДНК і РНК клітин шкіри, за рахунок чого ми отримуємо відновлення, регенерацію пошкоджених тканин, яскравий ліфтинговий ефект, вирівнювання тону і рельєфу, зниження рівня пігментації і запалення.

В середньому після 40 років стають більш вираженими такі вікові зміни як зморшки, в'ялість, атонія, втрата контурів обличчя. У цьому віці можна вдаватися до коригувальних процедур, таких як біореструктуризація, ботулінотерапія, тредліфтинг і контурна корекція.

Препарати для біореструктуризаці справляють значну омолоджувальну дію за рахунок вироблення колагену I типу. Після цієї процедури перетворення буде дуже ефектним – потужний ліфтинг, зменшення кількості зморшок, значне поліпшення якості шкіри. Може застосовуватися в корекції вікових недоліків і обличчя, і тіла.

Читайте також: Як впоратися із тривогою – поради психолога та психотерапевта

Введення препаратів на основі ботулотоксину допомагає усунути вже наявні зморшки і запобігти появі нових. Тредліфтинг (постановка спеціальних ниток) сприяє підтяжці шкіри і відновленню овалу обличчя.

Якщо у пацієнта присутні недоліки, пов'язані з втратою об’ємів, чудовою альтернативою хірургічним втручанням буде контурна корекція. Введення філерів на основі гіалуронової кислоти або гідроксиапатиту кальцію допоможе заповнити втрачені об’єми, заповнити зморшки. Скорегувати форму носа і підборіддя, також можна не вдаючись до оперативного втручання – за допомогою тих же філерів гіалуронової кислоти.

Насправді можливості сучасної естетичної медицини досить широкі – більшість проблем зовнішності можна вирішити без допомоги радикальних методів. Ін'єкційні й апаратні методики, пілінги, доглядові процедури при професійно складеному курсі лікування здатні зберегти і продовжити молодість нашої шкіри. Головне, вчасно звертати увагу на вікові зміни, що виникають, і довіряти фахівцям своєї справи. Грамотний комплексний підхід, якісні препарати і, безсумнівно, відповідальність пацієнта, який повинен дотримуватися рекомендацій лікаря.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Тетяна КОЛОМОЄЦЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини