MENU

Несподівані переваги батьківства: діти – корисні для здоров’я

935 0

Мати дітей – дуже корисно для здоров'я.

Наприклад, ви прокидаєтеся зранку, прокидаєтеся складно й із боями, ледь протираючи очі й намагаючись згадати, який сьогодні день. Діти вже давно не сплять. Тому перед вами – уже певна reality on the ground. Потоп, засуха, наслідки буревію, знищений врожай, пошкоджені стратегічні об'єкти. Але.

Але, наприклад, у вас є сніданок. Вам не треба думати, де його знайти і як його зробити, він уже є. Сніданок розподілено по вашій житловій площі у вигляді розкиданого по ній вівсяного печива. Вам треба його просто зібрати і з'їсти. Жодного мисливства, тільки збиральництво.

Читайте також: Чому виховання дітей – це як гра в керлінг

Печиво розкидане по квартирі регулярно та дбайливо. Маленькими порційними шматочками. Ось ви сіли у крісло – а там уже є печиво. Ось ви зайшли у ванну – й там воно проросло. Ось ви вийшли на балкон – там воно теж плодоносить. Нахилитися, підняти і з'їсти. Все, що від вас вимагають обставини

Дуже важлива деталь: печиво сильно пахне милом. Милом воно також і смакує. Мильно-вівсяне печиво.

Постає питання: чому милом? Є дві версії. По-перше, діти – люди синонімічні. Милий тато, кажуть вони, ось тобі печиво з милом. Милим батькам – миле мило!

Читайте також: Циркулярна економіка: чверть тістечка і половина шоколадки – безкоштовно й без докорів сумління

По-друге, діти – люди гігієнічні. Перш ніж класти щось до рота, милі батьки, треба це щось ретельно вимити. Із милом. А то буде кака, фу і ая-яй-яй, як ви самі кажете.

Звісно, ви з'їдаєте печиво з милом, зі сльозами вдячності. Всіх шкідливих створінь у вашій ротовій порожнині знешкоджено.

І цієї миті ви розумієте, наскільки діти корисні для здоров'я. Вони не полишать вас у біді.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Володимир ЄРМОЛЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини