MENU

Вадим Івченко: Галузь, яка забезпечує 40% валютної виручки держави, чомусь – не в пріоритеті у влади

4593 0

Рекомендації Державної фіскальної служби не відшкодовувати ПДВ під час експорту зернових, технічних, бобових та інших культур обернуться катастрофічними втратами для українських аграріїв.

Так народний депутат від "Батьківщини" Вадим Івченко прокоментував скандальне рішення влади, яке збурило українських землеробів.

"Команда Порошенка вкотре "підсунула фермерам свиню". У разі ухвалення "новацій" збитки аграрних підприємств можуть сягнути 50 мільярдів гривень! Хоча лише пропозиціями фіскальна служба не обмежилась – вже зараз відбувається затримка у відшкодуванні ПДВ. При тому що в минулому році не відшкодувати ПДВ пропонувалось лише технічнім культурам", – пояснив парламентар.

Читайте також: Рятівне коло для тонучого агросектора

Івченко наголосив, що "Батьківщина" виступає за комплексне вирішення питання легалізації зернових та технічних культур. Але все це має відбуватись не за рахунок легального сільгоптоваровиробника.

"У рік проведення виборів влада завжди не гребувала дрібним грабунком підприємців. Але те, що сьогодні робиться командою Порошенка, виходить за всі межі. Галузь, яка забезпечує одну шосту ВВП, 40% валютної виручки, є однією з найбільших працедавців та однією з найбільших платників податків у країні чомусь – не в пріоритеті у влади", – обурився Вадим Івченко.

Читайте також: Вадим Івченко: 2019 рік визначить аграрну політику на найближчі п’ять років

За його словами, нераціональне використання державної підтримки та постійний тиск влади призведе до мільярдних збитків, тінізації аграрного сектору і недоотримання коштів до бюджетів всіх рівнів.

"Результат цих новацій – погіршення економічного клімату в країні!", – прогнозує представник "Батьківщини".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Вадим ІВЧЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини