MENU

Нардеп: Коли на виборах політики обіцятимуть оновлення еліт – читайте їх декларації

2822 0

Чи готові нинішні політичні еліти до євроінтеграції? Вони накупили вілл, фірм і навіть паспортів і замків у Європі та Флориді, проте часто не можуть увійти до нормальних домів.

За останні пару десятків років змінилися самі західні еліти, нащадки капіталістів ведуть спосіб життя хіпстерів, хоча так само управляють корпораціями та урядами своїх країн.

Зараз у нас почалася чергова хвиля електронного декларування. І знову у топ-посадовців приріст по шубах, діамантах, "Бентлі" та швейцарських годинниках. Плюс торби готівки на домашньому зберіганні. Мрак.

Читайте також: Кто из политиков шикарнее всех отдыхает. ИНФОГРАФИКА

В Женеві мені жалілися, що зараз основні клієнти люксових годинникарів – арабські шейхи, російські олігархи та мексиканські наркобарони. Європейська еліта не носить "котли" за 50К, це вже прирівнюється до золотого ланцюга на 300 г на шиї. І туфлі зі страуса – в пристойній компанії вже не круто, це – лажа і привід для тролінгу.

Зараз цінності для світової еліти – освіта, спорт, соціальна відповідальність. Саме про це говорять в кулуарах Давосу чи на інагураціях президентів. А ті, хто прилетів у страусячих туфлях – шукають компанію собі подібних мафіозі.

Читайте також: Підбірка свіжих корупційних скандалів України, які викликають справжній шок

Проте не все так запущено в Україні. З'являється все більше "нових людей", і вони приходять у владу. І між собою обговорюють пройдені спецкурси по філософії, прочитані книги, вивчені мови, досягнення у фітнесклубах та залучають один одного до соціальних проектів. І з західними колегами говорять однією мовою. І їм довіряють. І навіть швидко відрізняють "чучела хіпстерів" – папуг із заученими фразами від професіоналів, яких мона ставити на відповідальні посади і рекомендувати у списки.

Коли на виборах політики обіцятимуть оновлення еліт – читайте їх декларації. Дивіться, хто у них у "вузькому колі" – старі клептократи чи паровози української модернізації.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ігор ПОПОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини