Жорстоке поводження з тваринами: Ставлення до слабших – це яскравий індикатор рівня розвитку суспільства
Жорстоке поводження з тваринами стало кримінальним злочином, але це і далі не зупиняє «ділків», навіжених нелюдів і ідіотів серед підлітків. Ставлення до слабших – це яскравий індикатор рівня розвитку суспільства, у тому числі, молоді, що сформує суспільство майбутнього. Дуже добре, що питання фізичного насильства серед людей (домашнє сімейне насильство, булінг у школах) стали темами для рішень та обговорень. Але насильство має бути зупинене і до тварин.
Читайте також: У Києві з’явиться легальний цвинтар для тварин
Для того, щоб розуміти проблему достатньо почитати свіжі новини: «Трагедія розігралася в серпні 2018 року. За даними правоохоронців, громадянка помістила безпритульного собаку в поліетиленовий мішок та, не реагуючи на прохання дітей та дорослих припинити злочинні дії, завдала не менше 5 ударів мішком об бетонне покриття дороги, спричинивши тварині несумісні з життям тілесні ушкодження, після чого викинула її у яму зі сміттям. Через кілька днів обвинувачена повторно скоїла умисний злочин відносно ще одного безпритульного собаки, побивши його до смерті лопатою». Жінку засудили.
«В аеропорту "Бориспіль" митники перехопили вантаж з живими птахами, який намагалися вивезти за підробленими документами. Ліванець хотів розмістити 1600 щиглів на складі тимчасового зберігання в аеропорту, поки оформить митні документи. Митники почали перевіряти папери ліванця і з'ясували, що ГО, від якого начебто і перевозилися птахи, не має права здійснювати такі поставки. Птахів тримають у тісних клітках. Третина з них вже загинули». На даний момент щигликів, що вижили, вже звільнили і відпустили на волю.
«У львівських групах з’явилось відео, де двоє підлітків викидують з 9 поверху кота. "Пи**ець коту", – чітко чути коментарі "героїв" відео. Знайшли вже профілі у Інстаграм, зокрема такого собі Богдана Тодерюка – ймовірного мучителя кота. Близько 18.00 години волонтери повідомили, що знайшли котика. Тварина жива, небайдужі люди повезли її на обстеження до ветеринара».
Читайте також: 9 шагов помощи бездомному животному, которые может сделать каждый человек
Ми не можемо собі дозволити недооцінювати значення цієї проблеми. Справа не тільки в долі нічим невинних тваринок, але в тому, що ті, хто вчиняє злочини проти тварин, мають дуже великі шанси вчиняти їх і щодо людей. Тому я вітаю будь-які позитивні ініціативи від маршів за захист чи заборони використання тварин у цирках і до ініціативи Міністерства охорони здоров'я щодо громадського обговорення технічних норм виробництва косметичної продукції. «Якщо регламент запровадять, нові правила заборонять частину консервантів та тестування косметики на тваринах. Документ розробили на основі норм ЄС».
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки