MENU

Раду Європи та ОБСЄ потрібно вивчати як класичні об’єкти російського впливу

1945 0

Яскравий приклад того, що захоплювати не обов’язково, щоб визначати порядок денний. Приклад того, що можна не контролювати більшість, але меншістю змінювати русло "річки". По-перше, Україна не хотіла російських спостерігачів на виборах президента-2019 і заборонила їх участь. Але вони вже збираються спостерігати за виборами як представники ОБСЄ. Думаю, варто буде заборонити персонально в’їзд кожному такому "представнику ОБСЄ".

По-друге, РФ ніби-то відмовилась від повернення в ПАРЄ, але складається враження, що РФ керує деякими головними органами.

Читайте також: Захід ніяк не дасть ради російській агресії на одному великому фронті

1) Генеральний секретар Ради Європи Ягланд офіційно ініціює роботу над змінами до статуту Ради Європи задля того, щоб вирішити кризу з участю Росії у роботі РЄ та з російськими неплатежами. Раніше звучала ідея про те, щоб заборонити накладати санкції на державу-члена (РФ) в рамках асамблеї. Ягланд також висловив впевненість у тому, що вихід Росії з РЄ матиме негативні наслідки. "Це буде дуже-дуже-дуже погано для Європи. Почнеться щось невідоме".

2) Бюро ПАРЄ змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ.

3) Депутат Бундестагу Андреас Нік, що є членом ПАРЄ від Німеччини, призначений доповідачем по резолюції щодо російської агресії проти України. Відомо про щонайменше одну нещодавну партійну суперечку між доповідачем та представниками України у ЄНП – наприкінці минулого року під час виборів голови політичної групи українці голосували проти нього і домоглися перемоги його суперника, поляка Александра Поцея.

Читайте також: Раптові фінансові навчання: чому їх варто застосувати проти Росії

У проекті доповіді, зокрема, не згадується про російську агресію, бо замість неї буде формулювання "зростання напруженості", але вимагається звільнення українських моряків та спостережна місія задля вільного проходу Керченською протокою.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олексій РОГОВИК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини