MENU

Кадрової ротації в партії "Наші" неминучі – політолог

2011 0

Євгена Мураєва і його партію залишив (і, судячи з формулювань і загального тону повідомлення у Фейсбуці, – залишив з тихим скандалом і серйозно ображений та розчарований) голова Дніпровського осередку мураєвської партії "Наші" Даниїл Міро: "...Я більше не є лідером політичної партії "Наші" в місті Дніпро. Партія розвивається. Керівництво партії вирішило знайти на цю посаду більш міцного і досвідченого. У структурі партії мене теж немає".

В коментарях інші члени партії також висловили намір піти з «Наших» слідом за Міро – бо "...Якщо з партією на місцях відбуватиметься те, що відбувається, то до біса таку партію. Як я подивлюся, то будь-який благий почин можна поховати, віддавши не в ті руки" (це з коментаря депутата Соборної райради Дніпра Арсена Черних).

Читайте також: Пафосний суїцид Мураєва набирає обертів

При тому Міро – один з тих, хто у вересні активно підтримав вихід Мураєва з партії "За життя" і створення нового проекту. І, тим не менш, навіть він не витримав і ляснув дверима. З історії формувань, розколів і злиттів партій в Україні, так трапляється, коли потенційно перспективний проект з якісною і електорально продуктивною стартовою ідеєю буквально на першій організаційній стадії перекуповується чи перехоплюється інтригами геть іншими особами, ніж ті, що створили концепцію партії.

Що саме відбулось у випадку "Наших" і Мураєва – поки деталей немає. Однак загалом ситуація доволі очевидна. Крім того, зважаючи на емоційність реакції і Міро, і інших ідейних партійців, не виключено, що Мураєв вподобав раз вжиту тактику з доносом в СБУ. Тобто, спробував контролювати партійні кадри тими ж погрозами: коли що – і на вас теж ляжуть заяви на стіл Грицака. І, імовірно, просто переоцінив дієвість шантажу.

Читайте також: Проросійський електорат втратив Мураєва безповоротно – політолог

Якщо ця версія близька до реалій, то найближчим часом слід чекати масової кадрової ротації в партії "Наші" – хоча та і має лише кілька місяців від створення. Всі "ідейні" або розпорошаться по місцевих громадських ініціативах, або шукатимуть контактів зі сталими і реальними партійними проектами – з тим же Бойком.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олексій ГОЛОБУЦЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини