MENU

Річ не в Супрун: що насамперед не так із судовим рішенням про її відсторонення

2957 0

Рішення Окружного адміністративного суду про відсторонення Уляни Супрун від обов'язків керівниці МОЗ – це один із яскравих проявів того, якими методами провадитимуть передвиборчу боротьбу.

І напередодні президентських, і напередодні парламентських виборів. Адже ми прекрасно розуміємо, що річ не в Супрун, а в підміні політичної боротьби інструментами впливу. Хтось має вплив на судові інстанції, хтось – на телевізор, хтось – на певні громадські організації. У боротьбі за владу всі засоби гідні! Або все ж не всі?

Читайте також: Козлики й козлища для хитрунів і головне питання виборів

Хтось може бути прихильником медичної реформи, яка почала здійснюватися в нашій країні після призначення Супрун керівницею МОЗ. Хтось – опонентом цієї реформи. Але в цивілізованій країні є простий засіб зміни курсу – перемога на виборах. Якщо ви хочете корекцію медичної реформи або просто відмову від неї – пропонуйте свої варіанти, перемагайте на виборах, формуйте уряд, беріть відповідальність. Але за ці п'ять років жодна з партій, що критикує реформу Супрун, не запропонувала свого кандидата на посаду голови МОЗ і свій план реформ. Найпростішим рішенням для критиків – аби не брати на себе відповідальності за наслідки назрілих реформ – був вихід із урядової коаліції. А тепер можна виконувати арію незадоволених опозиціонерів, які вболівають за нещасний народ.

Але відмова від відповідальності під час виборів у наших умовах переростає в нерозбірливість у засобах. Якщо не можна позбутися Супрун у парламенті, можна використовувати суд. Якщо не можна використовувати суд – можна використовувати телевізійне цькування, ми ще переконаємося в ефективності цього важеля найближчими днями. Якщо не вийде телевізор – можна буде використовувати пікети, своїх "активістів", які виростатимуть буквально з-під землі, яких звозитимуть до Києва, влаштовувати протести на місцях.

Читайте також: Чим відомий суддя, який відсторонив Супрун

Адже вибори в Україні – найкраща можливість заробити. І для журналістів, і для "активістів", і – можливо – навіть для деяких юристів. А для тих, хто готовий фінансувати це свято вільнодумства й торжества правосуддя, період заробітку настане після виборів.

Але чи цей період заробітку буде часом реформ?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Віталій ПОРТНИКОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини