Нова передвиборча кампанія знову показала найбільшу слабкість українського політикуму – науковець
Через різні причини політична діяльність в Україні розуміється як проголошення різних пафосних та популістських промов на численних телешоу. Тому головним радником претендентів у депутатство стає політтехнолог, який підказує, як підготувати відповідний спіч. І як приховати свої ідеологічні засади. А саме їхня конкретизація мала б бути паспортом політичної сили. І основою її підтримки чи непідтримки виборцями.
Читайте також: Гопко: Прийдешні вибори – тест на зрілість нашого суспільства
А так що виходить. Для прикладу: хто лише не критикує теперішнє керівництво? Бо є за що: його політика ґрунтується на крайньо ліберальних поглядах, в основі яких тотальне згортання усіх соціальних видатків при різкому збільшенні витрат на утримання політичного істеблішменту, обмеження підтримки малого бізнесу за повного сприяння великому олігархічному. А тому їхні реформи несуть загрозу величезного зубожіння широких верств населення, втрати робочих місць, масової еміграції українських громадян. І це веде до зменшення обсягів споживання і звуження внутрішнього ринку.
Але що парадоксально: і величезна частина так званої демократичної опозиції так само сповідує крайньо ліберальні погляди. Може навіть і ліберально-тоталітарні, виступаючи за швидкий розпродаж земель с/г призначення, фактично їхнє розкрадання, перехід на усе платне (і у медичній сфері, і у освітній і т. п.). Але ці політики прикривають такі свої погляди популістськими лозунгами «геть бариг, бандитів, корупціонерів».
Читайте також: Сліпота й амнезія: маленька Малоросія Зеленського
Тому громадськість має вимагати в політиків не проголошування рекламних слоганів, а виявляти їхні конкретні ідеологічні позиції у ставленні до економічної політики, зокрема, до продажу землі, блокади окупованих територій і протидії проросійським диверсіям і центрам (медведчукістським, мураєвським). І не ховатися за слово «реформи», а вимагати конкретну дорожню карту економічного піднесення, створення робочих місць, підвищення добробуту.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки