MENU

Кандидати в президенти використають піст, щоби підвищити свої рейтинги

2695 0

11 березня починається піст, який закінчиться, коли ми оберемо Президента України, якщо, звичайно, не буде третього туру, в якому візьмуть участь Зеленський, Порошенко і Тимошенко, а переможцем стане той, хто набере звичайну більшість голосів.

Якось я вже писав про те, що президентські вибори бажано перенести, щоби вони не співпадали у часі з постом. Стільки бруду виливається на Україну в цей час, що відмолити гріхи неможливо.

Читайте також: Незалежність досі не стала усвідомленою цінністю для більшості українців

Якщо ви думаєте, що з 31 грудня і до сьогоднішнього дня кандидати в президенти, члени їхніх команд і просто одержимі політикою люди гнівили Бога, а з 11 березня припинять це робити, смиренно молячись, то ви глибоко помиляєтесь. Втім, я думаю, що ви так не думаєте. Як і я, ви думаєте, що все відбудеться з точністю до навпаки. Кандидати в президенти використають піст, щоби підвищити свої рейтинги, нещадно експлуатуючи віру людей у Бога.

Найдоцільніше президентські вибори було би проводити між Пасхою і Різдвом, але не наприкінці жовтня, як парламентські, а, скажімо, наприкінці вересня. Тоді пік передвиборчої кампанії припав би на літо, коли політична активність людей є найнижчою, а, отже, менше бруду виливатиметься назовні.

Читайте також: Кандидати у президенти роблять усе, аби ми голосували серцем, а не розумом 

Марно закликати кандидатів у президенти не гризти одне одного під час посту. На жаль, усього життя, яке їм залишилося, уже не вистачить на спокутування передвиборчих гріхів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Анатолій ВЛАСЮК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини