MENU

Не треба проживати життя шлунком – і тоді можна збудувати країну, з якої не хочеться емігрувати

2346 0

Знайти легку здобич – першочергова ціль будь-якого хижака на полюванні, значно легше наздогнати і розірвати горло якомусь теляті, ніж намагатися завалити дорослого буйвола. Захист потомства – один із основних інстинктів у тварин, але схоже ця риса відсутня в деяких батьків.

Подивіться на цих підлітків, вони одягнені в однаковий одяг, згуртовані однією ідею, вони вірять в свою місію, в здатність змінювати світ. Прекрасна юнацька риса характеру, якою століттями користуються маніпулятори.

Не завжди красиві ідеї проголошуються заради добра та справедливості, у світі повно негідників, готових тілами таких яснооких дітей вимостити дорогу до своєї мети, ось що повинні розказувати батьки своїм дітям. Якщо вони, звичайно, самі це розуміють, якщо самі можуть критично мислити та не чекають спасителя.

Я б хотів розказати таким батькам про одну історію, історію під назвою Дитячий хрестовий похід.

Вже відбулося чотири хрестових походи, був захоплений Константинополь, значні багатства знайшли нових власників, а тисячі хрестоносців гнили в чужих землях. Ідея священної війни вичерпала себе, проте заклики до захвату Єрусалиму ще лунали, що призвело до виникнення збоченої ідеї, що це можуть зробити беззбройні діти, бо справжнім воїнам заважають їх гріхи.

Читайте також: В чем состоит хохма относительно наезда Нацкорпуса на Порошенко? ФОТО

У 1212 році у Франції дванадцятирічний пастух Стефан оголошує себе посланцем Христа та починає закликати до нового хрестового походу.

Хоча король та верхівка духовенства прохолодно зустріли новоявленего пророка, деякі священики допомагали йому проводити пропаганду та творити “чудеса зцілення”. За короткий проміжок часу завдяки дару красномовності та істеричним проповідям він набирає велику армію послідовників, переважно дітей та підлітків.

Уже в середині літа від 15 до 30 тисяч малолітніх хрестоносців вирушили до Марселя. Уявіть собі процесію із тисяч дітей на чолі з пастухом-пророком верхи на колісниці завішаній килимами, оточеного охоронцями, а за ним тисячі пілігрімів… Похід виявився тяжким – спекотне літо, нестача провізії, хвороби, велика кількість дітей вмирала та лишалася лежати на узбіччі доріг...

Нарешті Марсель, але море не хоче розступатися перед малолітнім “Мойсеєм”, діти терпляче чекають. Два судновласники погоджуються перевезти юних паломників до Святої землі. Сім кораблів вийшли в море, два кораблі затонуло під час бурі, інші доплили до Єгипта, де дітей, які вижили, продали в рабство.

Неймовірно, але одночасно зі Стефаном в германських землях був свій міні-пророк – десятирічний Ніколас. Германський ̶Г̶і̶т̶л̶е̶р̶ю̶г̶е̶н̶д̶ хрестовий похід вирушив до Італії, при переході через Альпи дві третини дітей загинули від голоду, вони дійшли таки до Рима, але змушені були повернути назад. На зворотньому шляху більша частина цього дитячого війська щезла, сотні вмерли від злиднів, хвороб та рук злодіїв, дівчата зазнавали насилля…

Найогидніші режими використовували дітей в своїх цілях – Радянський Союз, нацистська Германія, путінська Росія. Промити мізки, запалити дитяче серце правильними словами і кинути в бій, бо це так легко, а ціль виправдовує засоби.

Читайте також: Тітушки Авакова є симптомом дуже серйозної проблеми сьогоднішньої України

Розкажіть своїм дітям про юних хрестоносців, які подихали від голоду на випалених сонцем дорогах Італії, яких гвалтували та вбивали, бо їх не було кому захистити, які скінчили своє життя рабами, що не мали ніяких прав.

Розкажіть про комсомольців та піонерів, що зреклися своїх батьків, яких проголосили ворогами народу, щоб потім самим попасти в жорна тоталітарної системи.

Розкажіть про членів Гітлерюгенду, яких кидали на стримування регулярних частин РККА та союзників.

І самі зрозумійте, що за долю дитини відповідаєте саме ви, а не держава чи школа, тоді може прийде розуміння, що і власна доля в ваших руках, що не треба чекати месії, не треба проживати життя шлунком – і можна збудувати країну, з якої не хочеться емігрувати.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Тарас ЯЛОВНИЧИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини