MENU

Навіть у такому резонансному питанні, як агресія в Керченській протоці, все звелося до вистави – Лещенко. ВІДЕО

3187 1

Пам'ятаєте, в кінці листопада президент Порошенко оголосив воєнний стан на всій території України строком на два місяці, що мало перенести вибори президента на невизначений час. Тоді Петро Олексійович пояснював це тим, що треба дати жорстку відповідь росіянам, які захопили українських моряків у полон.

Але Верховна Рада скоротила воєнний час до місяця та окремих територій. Порошенко миттєво почав втрачати інтерес до цієї теми, і замість зони воєнного стану поїхав окучувати виборців західної України. А в кінці грудня Рада безпеки та оборони зібралася на своє засідання, щоб оголосити про кінець воєнного стану та затвердження санкцій проти російських громадян та компаній як відповідь на захоплення моряків.

Але далі відбулися дуже дивні події. Санкції начебто були затверджені, але минув грудень, січень, лютий і вже середина березня, але санкційний список досі не оприлюднений. І, відповідно, жодних реальних санкцій введено не було! Адже, якщо не існує персонального санкційного списку, то немає і покараних.

Парадоксально, але за ці місяці Росія оприлюднила свій розширений санкційний список проти українців, а Україна – ні. Тобто навіть у такому резонансному питанні, як агресія в Керченській протоці, все звелося до вистави. 

Сергій ЛЕЩЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини