MENU

Священики – це слуги Господа чи влади?

6394 5

  Україна – одна з найбільших релігійних конгломерацій у світі. Віра в Бога і слідування духовним заповідям – священе право кожної людини. І це відношення до святих речей – суверенне і самочинне. Ніхто не може його нав`язувати чи забороняти. Точно так не можуть священники  наставляти віруючих щодо державних чи інших цивільних справ. Вони можуть і повинні наставляти людей лише сповідувати у мирському житті християнські цінності і настанови.

  На жаль, є деградуючі країни, в яких державна машина тисне на релігійні інститути і змушує їх сприяти узаконенню і вкоріненню свого непрадивого панування над людьми. Правдивій владі церковна підтримка аж до агітації за неї не потрібна. Правдива влада займається державними ( у всій їх сукупності), а не релігійними справами.

Читайте також: ПЦУ ввела спеціальну молитву на час виборів

  Україна, на жаль, знаходиться у хворому, морально агонізуючому стані. Як ми можемо бачити, влада змушує церковних ієрархів молитися за неї, за наше багато в чому бездуховне і облудливе життя. Ми чуємо з Володимирської гірки молитви за збереження цього стану пограбування і деморалізації нації.

  Не всі церковники однакові. І в отарі може завестися блудлива  вівця. І ніхто з священників публічно, в рамках здійснення богослужіння, не буде заявляти про свою схильність до того чи іншого кандидата. Проте, чи щира та молитва з Володимирівської гірки?

  Щирість будь якої молитви – запорука того, що вона буде почута. Всевишній відповідає не на слова, а на стан душі. А духовна єдність, до якої прагне християнська церква, є наслідком доброї волі серед людей, в тому числі наслідком свободи, свободи свого вибору, свого ставлення до того, що відбувається.

  Релігійні лідери мають цьому допомогати – так вчить священе письмо. Вони повинні подолати у собі матеріальні міркування і бути достойні людської довіри, яку дуже легко втратити. І побачити у Порошенку те, що бачать прості миряни: бездуховність, фарисейство, брехливість, жадібність, нелюбов до українців, безкарність щодо мародерів, корупціонерів і зрадників.

Читайте також: Лановий: Таємниці незаконного збагачення будуть розкриті і країна очиститься від пилу і пороху

  Як же Бог може через промови священників допомагати, скоритися, єднатися з такими чорними душами, які повинні відповісти перед судом і Божим, і земним за своє ганебне правління і за бізнес на крові, за муки душевні і фізичні сотень тисяч українців?

  Тільки любов до усіх українців є запорукою творіння добра в Україні. Тільки такі лідери мають очолити націю.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Володимир ЛАНОВИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини