MENU

"Київська пектораль"-2019: борці з совком совковістю хворіють

492 0

На театральне дослідження Сергія Винниченка "Сцимо вам в очі" доброзичливий коментар – "Не пісяйте проти вітру".

Я не знаю жодної премій в світі, сенс якої був у її церемонії. Цьогорічна направду не дуже вдалася. Молодий режисер Микола Барановський робив таке вперше. Керівник театру Петро Качанов ще й півроку не працює. Ви праві, писати про театр складно, його треба знати і любити. Тому, кому київський театральний процес видається "болотом" не варто в ньому копирсатися. Який сенс болото обливати брудом?! Бажано аби дописувач був хоч би в деталях чесним. Фото з пакетами моєї книги і досі на тому самому місці. Прийдіть сфотографуйте, подарую! Ви ж не тільки себе читаєте?!

Весь наклад листка симпатій поділений між театрами, отримали керівники театрів на Колегії в Департаменті культури. Сумніви щодо накладу демонструють "ход мислі". Борці з совком совковістю хворіють.

Читайте також: "Київська пектораль"-2019. Колись професійна премія вмерла, тепер це шоу марнотратства та дилетанства – експерт

Будемо вдячні за допомогу в організації усіх видів промоції. З вами їх опублікуємо, доведемо до громади вартість цих послуг і будемо аргументувати фінансові запити.

Листок глядацьких симпатій інформував глядачів про пекторальні вистави – в чому зневага? Хіба це не вияв уваги і симпатії до глядачів?

В "клоунській конференції" ви доволі довго виступали, аж поки колега не зробила вам зауваження. Дякую за співпрацю.
Ознаки ділетантизму вражають:

Хочби прочитали список номінантів! "Мистецька вісь – Дефіле театрального костюму" отримали "Спеціальну премію", а не "Подія року". Подивіться як це було красиво.

Читайте також:  Чому фільм року кращим не буває і як чинний правопис здоровому глуздові суперечить

В цьому заході взяли участь 14 театрів. Як людина дотична до театру може назвати це "костюмованим шалманом" ? Поважайте себе!

Перелік номінантів публікується напередодні церемонії 27 років поспіль. Дякуємо, що помітили. 52 претенденти на 14 премій знімають інтригу?

Сподіваюсь ви розумієте, що в "дуетній" роботі беруть участь два самодостатні актори. Позбавити їх індивідуальності – ознака хамського ставлення до неповторності праці актора з Бобчинським та Добчинським.

В "Геронтофільному комітеті" троє ваші ровесники, одна жінка. Молодий чоловіче! Перед дамою я вже вибачився за вас.

Список експертної групи надсилаю, аби могли вибачитись перед професіоналами театру, яких ви звинувачуєте у невідомо від чого залежності, нездатності оцінювати роботу колег – це не "містечкові оглядини", це аналіз власної роботи, відкриття нового, збагачення досвіду і врешті професійний діалог. Два експерти мають пекторальний стаж 27 років.

Окремо дякую за увагу-неповагу, яку стабільно виявляєте до мене особисто. В цьому точно інтриги давно нема.

Так, я клоун у жабо, за будь-що доброзичливий: "Любіть своїх ворогів, робіть добро тим, хто вас ненавидить" (Лк. 6.27).

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олександр КУЖЕЛЬНИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини