MENU

Інтернет в Швеції – це катастрофа

3927 3

Коли український інтернет – це #перемога. Переконався в Швеції. В цій країні все добре з інтернетом, він доступний практично усюди. Але реалізація права на доступ до інтернету і техпідтримка – скоріш за все, не найсильніша риса суспільства.

Кілька днів ми були у великому університеті на гостьовому запароленому wi-fi. На смартфоні з Android доступ був, однак були постійні проблеми з wi-fi для мого MacBook. Навіть пішов у техпідтримку університету – вони гралися, гралися, кажуть – "так, з вашою серією macbook pro у нас постійні проблеми з підключенням". Зрештою, запропонували ...встановити драйвери. В результаті, користувався смартфоном. А от у колег з старішими версіями macbook air проблем не було. Разом з тим, на смартфоні тут може розлогінювати кожні 30 хвилин.

Читайте також: Південна Корея першою в світі запустила 5G інтернет

Сьогодні ми відвідуємо суспільне телебачення Швеції. Тут теж є гостьовий запаролений wi-fi. Однак цього разу мережа на macbook працює, але на cмартфоні – ні.

Очевидно, моя вибірка недосконала, але чомусь відчуття, що у нас з інтернетом простіше, зручніше й доступніше.

Дам трохи даних про інтернет в Швеції:

Читайте також: Почему Фейсбук – это иллюзия, ничего не имеющая общего с реальностью

Швеція є лідером досяжності інтернету серед усіх країн ЄC. З населенням в 10 мільйонів, 95% мають доступ до Інтернету станом на 2017 рік. 85% шведів користуються Інтернетом через смартфони.

74% користувачів є у Facebook, в Instagram є 53% користувачів, тоді як 25% є в Twitter – дані на 2017 рік, тобто з того часу показники могли зрости.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Віталій МОРОЗ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини