MENU

Першим рішенням нової влади повинно бути встановлення прозорих правил роботи митниці – політик

1621 0

Вчора Соня Кошкіна задала Зеленському питання про відносини влади і олігархів, і воно є концептуальним для переходу на новий рівень суспільного розвитку.

І питання не лише в амністії капіталів "під 5%". Прихід нової влади у нас завжди супроводжується переділом активів і потоків.

Хтось в підсумку купує собі яхти і острови, інші отримують індульгенції від переслідування, схема спрацювала навіть після трагічних подій 2014.

Читайте також: Суспільство знову буде розчароване, бо чекає на легкі рішення та швидкі перемоги – економіст

Процес переділу супроводжується піарними масками-шоу, але це видовище приводить лише до сповільнення економічного розвитку та спекуляцій з курсом валюти, а не до покарання реальних винних.

Повинно бути інакше. Це коли нова влада укладає нову понятійну угоду з олігархами. І влада сприяє роботі чесного бізнесу, який створює робочі місця і збільшує податкові платежі. А олігархи грають за правилами, а не змінюють правила під "любих друзів". Якщо замість "Роттердам+" зявиться "Амстердам+", то це – не реформи.

Читайте також: Вогонь Великої популістичної революції розгоряється просто в нас на очах

Якщо 50% газотранспортної системи продадуть офшорному консорціуму за 1 гривню – то це не порятунок транзиту.

Першими рішеннями нової влади повинні бути не зміна мовних квот чи переїзд адміністрації в овпенспейс, а встановлення прозорих правил роботи митниці, поставок енергоносіїв, обігу спирту, видобутку бурштину та грального бізнесу.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ігор ПОПОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини