MENU

Росія намагається економічно "добити" нескорений Донбас

4272 0

Вибачте, не про дебати, а про життєві реалії. Росія намагається економічно «добити» нескорений Донбас. 

18 квітня Уряд РФ прийняв постанову, яка розширює заборону на ввезення української продукції машинобудування, легкої промисловості, металообробки. Як наслідок, Україна втратить майже 250 млн доларів у цінах минулого року.
Крім того, з 1 червня продукцію ПЕК: вугілля, нафту і нафтопродукти, з Росії в Україну можна буде ввозити тільки на підставі окремих дозволів.

Читайте також: Економічні виклики для майбутнього президента

Тож перед Луганщиною знову постала загроза припинення постачання вугілля на Щастинську ТЄС, а, відповідно, й зупинки основного енергогенеруючого підприємства в області. Повністю втратить можливість відновити роботу ПрАТ «ЛиНІК». А бюджетоутворююче підприємство – ПрАТ «Рубіжанський КТК» – зазнає збитків більше ніж 45 млн грн щомісячно. Разом з тим, санкції призведуть до скорочення виробництва картону на 10%, гофрокартону та виробів з нього – на 20% з усіма передбачуваними наслідками.

Читайте також: Найбільша загроза економічній безпеці України

Тож сьогодні перед обласною владою, як і перед державою в цілому, постало питання компенсації збитків підприємств, які залежать від поставок сировини з РФ, або навпаки – від експорту своєї продукції на російські ринки. 
Та безвихідних ситуацій не буває – будемо шукати альтернативи.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Юрій КЛИМЕКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини