MENU

Викиди вуглекислого газу від туризму втричі більші, ніж вважали раніше − дослідження

496 0

Глобальний туризм спричиняє втричі більший вуглецевий слід, ніж вчені вважали раніше. Індустрія туризму відповідальна за 8% викидів всього вуглекислого газу у світі, показало нове дослідження.

Дослідники підрахували викиди вуглекислого газу від транспорту, що використовується під час подорожей, а також забруднення від готелів, ресторанів і шопінгу в 160 країнах з 2009 по 2013 роки, пише BBC.

Читайте також: Гори у смітті: нам бракує екологічної та туристичної політики

Найбільший вуглецевий слід створюють туристи із заможних країн, які подорожують до інших заможних країн. Найбільшу кількість викидів зафіксували у США, Китаї, Німеччині та Індії.

На невеликих островах, таких як Кіпр, Сейшели або Мальдіви, туристи відповідальні за близько 80% шкідливих викидів щороку.

"Людям дійсно треба усвідомити, який вплив вони чинять на те місце, куди їдуть, скільки води та енергії витрачають, скільки сміття продукують, порівняно з місцевими жителями", − каже Рошель Тернер, голова досліджень Всесвітньої ради подорожей і туризму.

Читайте також: У Піренейських горах знайшли мікропластик: раніше їх вважали дикою природою

Вартість індустрії туризму зараз оцінюють у $7 трильйонів, а щороку вона зростає на 4%. У ній задіяний один з 10 працівників по всьому світу.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Іnspired


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини