MENU

Політолог: Вірогідність утворення партією "Слуга народу" однопартійного Уряду "помножено на нуль". ВІДЕО

2162 10

Юлія Тимошенко і Володимир Зеленський є природними політичними союзниками, бо обидвоє перебувають в опозиції до тієї захланності та корупції, що, в очах цілковитої більшості громадян, являють собою головні ознаки політичного режиму, який нині завершується. 

Після вчорашнього провалу у парламенті президентського законопроекту щодо зміни виборчої системи, вірогідність утворення партією "Слуга народу" однопартійного Уряду помножено на нуль.

Відтак – коаліція. Бажано, ще до початку опалювального сезону. І найкращим та суспільно очікуваним кандидатом на посаду прем'єра, за таких обставин, є Юлія Тимошенко. Бо – досвід, висока працездатність, команда та розвинене почуття відповідальності перед країною.

Про це, а також про перші політичні кроки і посадові призначення та парламентські вибори цікаво говорили з Ольгою Ксьонз:

Читайте також: Дострокові вибори парламенту: цікавим буде не лише процес формування коаліції, а й гуртування опозиції

Дострокові парламентські вибори: з політичної точки зору все зрозуміло – парламент нинішнього скликання справді не користується високим авторитетом у суспільстві, інші, попередні,  парламенти, між іншим, також. Причина тут у тому, що засідання Верховної Ради проходять публічно у прямій трансляції. Якби ми бачили прямі трансляції Уряду чи інших колегіальних установ, то і ці установи так само не користувалися б підтримкою громадян. До речі, Уряд Гройсмана має рейтинг трохи вищий за рейтинги Верховної Ради, яка має його аж 4%.

Отже, з суспільно-політичної точки зору Верховна Рада дійсно мала би піти на дочасні вибори. Можливо, навіть дещо раніше за те, коли їх призначив своїм указом Зеленський. З правової точки зору – виникають певні колізії. З одного боку – голова Верховної Ради вважає, що у парламенті коаліція припинила своє існування буквально днями, і, відтак є ще місяць для того, аби сформувати нову коаліцію. Президент Зеленський у своєму указі виходить з того, що парламентської коаліції не існує з 2016 року. Тут вже є певні суперечності, але указ видано і відтак – виборчий процес розпочався.

 Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Костянтин МАТВІЄНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини