Українська тенісистка Леся ​Цуренко впевнено обіграла колишню 5-ту ракетку світу

390 0

Українка Леся Цуренко здобула впевнену перемогу в першому колі Відкритого чемпіонату Франції з тенісу – Ролан Гаррос.

Цуренко, яка на даний момент займає 27-у сходинку рейтингу WTA, обіграла екс-п'яту ракетку планети Ежені Бушар з Канади. Поєдинок тривав 1 годину 5 хвилин. Рахунок матчу характеризує повну перевагу української тенісистки – 6:2, 6:2.

В ході зустрічі Леся Цуренко реалізувала 5 з 9 брейпоінтів, зробила 1 ейс і припустилася двох подвійних помилок. Її суперниця виграла лише один гейм на чужій подачі, не зробила жодного ейса і п'ять разів помилилася при виконанні власної подачі. Кількість "віннерсів" (чисто виграних м'ячів) – 16-7 на користь Цуренко.

У наступному раунді Леся Цуренко зустрінеться з переможницею матчу між Дар'єю Гавриловою з Австралії та Александрою Круніч (Сербія).