Українські боксери вибороли 2 "золота" на ЧЄ-2019 серед юніорів

319 0

За результатами змагань в медальній скарбничці збірної України 2 золоті, 3 срібні та 4 бронзові медалі.

Про це повідомляє прес-служба Федерації боксу України.

Чемпіонами Європи у складі юнацької збірної України з боксу стали: вагова категорія 46 кг – Данило Дрижак, вагова категорія 80 кг – Матвій Ражба.

Віце-чемпіони: вагова категорія 48 кг – Дмитро МОЛОДАН; вагова категорія 57 кг – В’ячеслав Бригаденко,
вагова категорія 75 кг – Єгор Федосенко.

Бронзові нагороди здобули: вагова категорія 50 кг – Роман Літвінов, вагова категорія 60 кг – Володимир Горзов, вагова категорія 66 кг – Кирило Таран, вагова категорія 70 кг – Микита Горбатенко.

Такий потужний виступ дозволив збірній України посісти 3 загальнокомандне місце. Попереду лише збірні Росії та Болгарії.