MENU

У Києві стадіон "Старт" реконструюють до 2021 року

344 0

Комплекс стадіону «Старт» у Києві реконструюють із пристосуванням до сучасних вимог та реконструкцією нежилих будівель.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

“У 2019-2021 роках реставрують комплекс стадіону «Старт» із пристосуванням до сучасних вимог та реконструкцією нежилих будівель на вулиці Шолуденка, 26-28/4 у Шевченківському районі”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, замовником робіт визначено комунальне підприємство «Спортивний комплекс «Старт». Підприємство має забезпечити цього року розроблення проектної документації, проведення її експертизи та затвердження, а також подбати про отримання дозволів на проведення робіт від Міністерства культури України та Департаменту охорони культурної спадщини.

Читайте також: Евро-2012. Состояние объектов семь лет спустя

Під час укладання договору підряду обов’язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт і встановити гарантійний строк експлуатації об’єкта не менше ніж 10 років, а також безумовне повернення в разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт коштів у сумі завищення.

Відповідальність за виконання робіт у встановлені терміни згідно із затвердженим графіком, раціональне і цільове використання бюджетних коштів несе замовник робіт.

Нагадаємо, у вересні 2017 року Київрада прийняла стадіон «Старт» у занедбаному стані з державної до комунальної власності. Перед цим, зважаючи на численні звернення мешканців столиці, з метою відновлення функціонування стадіону, Київрада направила лист до Фонду державного майна з клопотанням ініціювати його передачу з державної власності до комунальної.

Читайте також: "Шахтеру" стоит построить новый стадион

24 жовтня 2018 року було ухвалено розпорядження Кабінету Міністрів України, відповідно до якого прийнято рішення щодо передачі будівель спортивного комплексу «Стадіон «Старт» у власність територіальної громади міста Києва.

Розпорядженням КМДА наприкінці 2018 року затверджено відповідний акт приймання-передачі спортивного комплексу «Стадіон «Старт» на вул. Шолуденка, 26-28/4 до комунальної власності територіальної громади Києва та до сфери управління Шевченківської районної державної адміністрації.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини