MENU

Ідея команди президента про двопалатний парламент – добре чи погано?

921 3

1. Двопалатний парламент зазвичай буває у країнах з федеративним устроєм: Австрія, Бельгія, Бразилія, Індія, Мексика, США, Швейцарія тощо. Переважна більшість унітарних держав має однопалатний парламент.

2. Спроба запровадити двопалатний парламент – це перший крок реалізації плану Медведчука з федералізації України. Саме йому належить ця ідея.

Читайте також: Руйнівна "воля народу": яку пастку для України готує нова влада

3. Знов-таки, нестримне бажання проводити референдуми засноване на розумінні, що громадянам можна через телевізор нав'язати будь-яку ідею. Результати референдуму дуже сильно залежать від формулювання і від подачі у медіа. На мій погляд, після Брекзіту ідея референдумів повністю скомпрометована (за винятком країн, де вони є постійною практикою, як Швейцарія).

4. Нагадаю, що у 1991 році мудрий український народ з інтервалом у кілька місяців майже одноголосно проголосував спочатку за збереження Радянського Союзу, потім за незалежність України.

5. Посилання на референдум майже 20-річної давнини є смішним: тодішній референдум проходив у зовсім іншій соціально-політичній реальності, був частиною плану Кучми по збереженню влади, тобто мав абсолютно іншу мету й умови. З того часу виросло нове покоління, яке має право вирішувати власну долю.

Читайте також: "Тим, хто зараз прийде в парламент, порада: готуйтеся. Вас чекає ваше особисте пекло", – політконсультант

Фахівці напишуть вам набагато більше, а я намагався сформулювати коротко. Якщо ще коротше, то вийде: 
НЕ ДАРУВАТИ ЖОДНИХ ПЕРЕМОГ МЕДВЕДЧУКУ.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Валерій ПЕКАР


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини