MENU

Результати вражають: 15,8% учасників не склали ЗНО з української мови та літератури

2587 8

Кілька думок про результати цьогорічного ЗНО з української мови та літератури. Його не склали 15,8% його учасників. За умови достатньо низького бар’єру «склав/не склав»... Результат вражає.

Читайте також: Про що свідчать результати ЗНО з української мови й літератури

Але іще більше вражає те, що серед цих 15,8% гіпотетично чимало майбутніх інженерів, електронщиків, атомників... Які, не склавши цей тест, уже не стануть студентами відповідних факультетів українських університетів.

У результаті – українські наука та виробництво в майбутньому не отримають висококласних фахівців у цих та інших галузях наукового знання та виробничої діяльності. І причина одна – тест з української мови та літератури однакового рівня складності та змісту виконували і майбутні світила інженерної думки та журналісти, юристи, філологи.

Читайте також: Закон безпеки: інакше українська мова знову почуватиметься пасербицею 

УЦОЯО укотре не спромігся підготувати тести з цього предмету різного рівня складності, що і зумовило подібний результат та викинуло з української вищої освіти досить велику кількість людей з інженерним типом мислення. Я упевнений, що майбутні інженерні генії не пропадуть. Їх знайдуть зарубіжні університети, в т.ч. й російські. Але за Україну прикро. І чи не є подібний підхід антидержавницьким?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ігор ЛІКАРЧУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини