MENU

Рейдери захопили приміщення "Кримської світлиці" та вигнали колектив газети в фойє. ФОТО

753 0

Останнім часом задаю собі одне питання: "Чим відрізняються окупанти від наших деяких можновладців?".

Так в 2014 році був захвачений кримський півострів. "Зелені чоловічки" захопили приміщення редакції в Сімферополі.

Трудовий колектив редакції газети "Кримська світлиця" практично власними зусиллями тільки в 2016 році зміг реалізувати своє право на видання друкованого ЗМІ.

Долаючи всі перешкоди української бюрократії, недостатнього фінансового та матеріально забезпечення, саботажу з боку засновника видання (Міністерства культури України), невиплати своєчасно заробітної плати, ми зберегли газету –друковане ЗМІ.

Під виглядом реформування Міністерство культури України як колишній засновник зробило все, щоб газету знищити. Оскільки рішення про реформування редакції газети "Кримська світлиця" відповідно до Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" Міністерством культури України не приймалося як засновником, це унеможливило передачу майна згідно з Законом України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації".

Читайте також: Головний редактор газети "Культура і життя" розповів про механізм знищення української преси

Крім того, продовжуючи протиправні дії, Міністерство культури України видало наказ № 255 від 28.03.2019 р. "Про передачу нерухомого майна", розташоване за адресою: м. Київ, вул. Васильківська, 1, з балансу державного підприємства "Національне газетно-журнальне видавництво", до складу якого входить редакція газети "Кримська світлиця", на баланс державного підприємства "Національний центр Олександра Довженка", чим порушило вимоги чинного законодавства щодо порядку передачі об’єктів права державної власності.

На наше переконання, ці дії з боку Міністерства культури України є незаконними і корупційними. Бо відповідно до Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" приміщення редакцій повинні були б надаватися в оренду самій редакції через Фонд державного майна України.

Більше того, відповідно до п. 4 абзаців 6,8 Положення "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.2998 р., передача об’єктів державної власності від одного підприємства до іншого (у разі коли підприємства належать до сфери управління одного і того ж органу, уповноваженого управляти державним майном, або самоврядної організації) здійснюється за рішенням органів, уповноважених управляти державним майном, за погодженням з підприємствами або з орендодавцем і орендарем у разі передачі майна, що передано в оренду у складі єдиних (цілісних) майнових комплексів державних підприємств, організацій, їхніх структурних підрозділів, Фондом державного майна — щодо інших єдиних (цілісних) майнових комплексів структурних підрозділів підприємств (у тому числі структурних підрозділів, що передані в оренду у складі цілісних майнових комплексів державних підприємств, організацій) та нерухомого майна, зазначеного у підпункті "б" пункту 2 цього Положення.

Читайте також: Як виховати українськомовну дитину в російськомовному оточенні? Поради відомого мовознавця

Однак згоди ані від Фонду державного майна України, ані від ДП "Національне газетно-журнальне видавництво" про передачу такого майна не надавалося, рішення приймалося без участі і запрошення вказаних суб’єктів.

Отож, виходячи із вищезазначеного, маємо висновок, що Рішення про реформування друкованих ЗМІ відповідно до Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" свідомо не приймалося керівництвом Міністерства культури України з метою подальшого незаконного відчуження державного майна трудового колективу підприємства, до якого входить редакція газети "Кримська світлиця".

На сьогоднішній день, так званий "новий власник захопленого редакційного майна", всіх друкованих ЗМІ, що видавалося ДП "Національне газетно-журнальне видавництво", надав нам приміщення в фойє ДП "Національний центр Олександра Довженка". Фото цього приміщення наданого нам викладаю.

Особисто хочу "подякувати" всім державним органам та чиновникам, особливо тим хто займається деокупацією Криму.

Кажете пане Нищук і пані Еміне Джапарова, що у Вас є Українська стратегія? Думаю, що вже дуже скоро, 21 липня 2019 року, народ України дасть належну оцінку цьому популізму. Трудовий колектив редакції газети "Кримська світлиця" вже давно зрозумів хто є хто!

Сподіваюсь нове керівництво Адміністрації Президента України допоможе вирішити проблему з порушенням прав трудового колективу редакції газети "Кримська світлиця"?

Гарного дня! Боротьба триває! 

Знищення видання — не буде не дочекаєтеся!

Слава Нації!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Андрій ЩЕКУН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини