Сімейному підприємництву в Україні – бути! ВІДЕО
8 липня, у День родини, у найбільшій земляній фортеці Європи – Косому капонірі – за ініціативи ВГО "За сімейні цінності" було створено Всеукраїнську асоціацію "За сімейні цінності", у яку також увійшли: ВО "Платформа громадянських ініціатив", ГО "Міжнародна дипломатична рада в Україні", ГО "Інститут свободи слова", ГО "Рада представників вищих навчальних закладів", Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу.
Співпрацю стартували у проекті "Сімейне підприємництво", бо у ВГО впевнені – сімейний бізнес має стати основою економічного зростання держави.
"Нині сімейний бізнес в Україні – це суцільні ризики та законодавчий вакуум, але з іншого боку – неабияка мотивованість для родин. Тож сімейне підприємництво слід піднімати. Адже це, передусім, робочі місця тут, в Україні, – пояснили у ВГО "За сімейні цінності".
Інна Залізнюк – засновниця і власниця сімейного бізнесу із виготовлення рослинної косметики. Каже: починала виключно для себе, але вже нині її товари можна купити за кордоном. Продукція – запевняє, – якісна, бо ж репутація – передусім.
"Якщо ми повернемось буквально 100 років назад, то було виробництво сімейне, мануфактурне виробництво. Саме якістю товарів визначалося авторитет людини, авторитет сім'ї. Потрібно відроджувати особистісну довіру. Сімейне підприємництво нині в Україні – переконує, не захищене. Підприємець потребує податкових канікул, можливості отримати державну підтримку для купівлі, приміром, обладнання", – зазначає пані Інна.
Для успішного ведення сімейної справи одного лише бажання замало – необхідно мати спеціальні знання та навички. Тож ті, хто прагне відкрити або вже створив сімейний бізнес, мають отримати належну підготовку. В Україні нині із цим – неабиякі проблеми.
Сергій Храпатий зазначає, що учасники громадської організації теж можуть долучитись, розробити певні методичні рекомендації, тренінги, майстер класи і т.д., і у перспективі зробити так, що це буде потужна спеціальність на рівні вищого навчального закладу.
"І законодавча база потребує вдосконалення, і база освітянська методична, але головне – це ментальність. Немає культури передачі цього бізнесу чи купленого, чи створеного своїми руками своїм нащадкам", – наголосив він.
Тож співпраця у проекті "Сімейне підприємництво" полягатиме в наступних ініціативах: визначити правові засади функціонування сімейного підприємництва, започаткувати інтернет-платформу для підтримки сімейного бізнесу, у перспективі запровадити відповідні спеціальності у вищих навчальних закладах щодо управління сімейним бізнесом та налагодити міжнародну співпрацю у цьому напрямку.
Аби досягти запланованого, ВГО "За сімейні цінності", Печерська районна у м. Києві державна адміністрація, Українсько-Арабська Ділова Рада та Міжнародна дипломатична рада в Україні – підписали Меморандум про співробітництво.
Захід організовано за інформаційної підтримки інтернет-видання UAINFO. Головний редактор ресурсу Сергій Палєха зазначив, що такі ініціативи допомагають сім'ям об'єднуватися, а члени родин мають перед собою спільну мету.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки