Війна мажоритарників: поле бою – запеклий 223-й округ
Найзапекліші та найскандальніші виборчі перегони завжди у 223 окрузі, де постійно безліч сюрпризів для виборців. Й цьогоріч не без них – округ демонструє справжню війну поколінь.
Так співпало, що у списках тільки одного 223 округу 21 липня місцеві мешканці зустрінуть наймолодшого і найстаршого мажоритарника в Україні – амбітного та досвідченного 23-річного юриста Ігоря Бєлова проти радянського та українського 81-річного громадсько-політичного діяча Олександра Омельченка.
Напевно, вже ні для кого не новина, що сучасні тренди на молоді енергійні обличчя кидають виклик старим корумпованим чиновникам, а кількість молодаків на парламентських виборах 2019 року просто вражає. Хтось підтримує думку, що молодь найбільш енергійна і продуктивна частина українського суспільства і через те не повинна бути аполітичною, а, навпаки, повинна йти до парламенту заради швидких і фундаментальних змін. Інші підтримують стару систему й бояться щось змінювати.
Читайте також: Політикам нової "зеленої" хвилі треба давати відсіч, щойно вони перетинатимуть межу – Пекар
У агітаційному лозунгу Ігоря Бєлова йдеться про те, щоб надати шанс молодим спеціалістам щось змінити, оновити політикум й вдихнути нове життя в нашій країні. Напроти екс-мер Києва Олександр Омельченко, лідер партії «Єдність» з популістичними обіцянками про щасливе майбутнє, без конкретних планів поліпшення справ району.
Одним з першочергових завдань Олександр Омельченко бачить врегулювання конфлікту на сході України, крім того багаторічний досвід на посаді мера він готовий передати молодому поколінню, а також вирішення як локальних, так і більш широких соціально-економічних питань в рамках своєї депутатської місії.
Читайте також: Врятувати Україну може лише постійний протест – Портников
В той же час, Ігор Бєлов вбачає, що першочергово потрібно повернути району місцеву раду і запровадити принцип прозорості на практиці, щоб місцеві жителі знали до кого звертатися у разі винекнення будь-якої проблеми та знали куди вони платять гроші за обслуговування прибудинкової території й самого будинку, а також відмінити постанову КМДА, де зазначається, що всі жителі несуть відповідальність за будинок і територію, де вони проживають, щоб знову повернути відповідальність адміністрації.
Що ж, нас очікує цікава боротьба у вигляді новітніх та креативних ідей нової команди та адміністративного ресурсу і впливу старої – справжнє протистояння поколінь.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки