Метод "принтера" виходить за межі пленарних засідань Верховної Ради
Третій пленарний тиждень Верховної Ради дев’ятого скликання обіцяє бути не менш динамічним за попередні. Звичайно, це не зміни до Конституції, як минулого тижня, але все ж.
Кожен із запропонованих законопроектів у проекті тижневого розкладу – невідкладні, що насправді практично нівелює цю невідкладність. Ну добре, не кожен. Є аж три "звичайні" законопроекти – два альтернативні плюс 1083 про електронні комунікації від "слуги" Федієнка. І це із 66-ти!
Читайте також: Ніякого парламенту в Україні більше немає і парламентської демократії теж – Портников
Не забуваймо також, що нас очікує представлення проекту держбюджету-2019 від Мінфіну та припинення депутатських повноважень.
Найбільша цікавинка в тому, що метод "парламентського принтера" вийшов за межі пленарних засідань і вкорінився у парламентських комітетах. Попри те, що Головне науково-експертне управління здебільшого висловлює зауваження, максимум підтримує ухвалення ініціатив за основу, комітети, як ксерокс, видавали рішення щодо підтримки за основу та в цілому. Звичайно, де ці рішення є.
Друзі-нардепи! Ви маєте унікальний історичний шанс змінити країну! Я не хочу критикувати ідейний зміст законопроектів, оскільки це питання політичних уподобань. Але дуже прошу – дослухайтесь хоча б до ГНЕУ, якщо сторонні експерти вам не до смаку!
Читайте також: У парламенті зараз руйнують одну з основних цінностей України – Пекар
Сьогодні є бажання якнайвидше досягти результату. Але результат буває як позитивний, так і негативний.
Не робіть помилок і налаштуйте комітети на нормальну професійну роботу, де законопроекти мають бути доопрацьовані. Інакше взагалі втрачається сенс функціонування такого органу.
Я сумніваюся, що вам потрібен бліцкриг проти власної держави.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки