MENU

Промова Гончарука на YES-2019: основні меседжі

499 1

Отже, про суботню промову Прем’єра Олексія Гончарука на форумі "Про щастя" на Ялтинській європейській стратегії. Ну, "філософські" міркування промовця "про щастя" одразу можна ігнорувати, бо то навіть не на рівні першокурсника.

Що ж говорив голова Уряду про політику та економіку?

До прикладу:

- Економічне зростання він пов’язує із ростом інвестицій

Добре, проте інвестиції йдуть туди, де є дешева робоча сила, ємні ринки збуту. В нас фактично спільний ринок праці із ЄС – наші роботодавці конкурують за робітників із їхніми роботодавцями – за умовами праці, рівнем оплати та повагою до найманих робітників. Цю конкуренцію фактично програно. (Уряд України, обіцяє наступного року збільшення мінімальної зарплатні до 4 700, а Уряд Польщі – 21 000 грн.) Сюди робітники не повертатимуться – звідси виїжджатимуть, надто після дурнуватого посилення фіскального тиску на малий бізнес, заплановану "лібералізацію трудового законодавства" в сенсі радикального скорочення прав робітників… Пане Прем’єре, в нас не "велике безробіття", як Ви сказали у промові, а дефіцит кваліфікованої робочої сили.

Читайте также: Призыв Гончарука инвестировать в украинскую экономику ничего не стоит без практических шагов – Кенигштейн

- Цього року, бодай частково, Уряд проведе перепис населення

Національний перепис населення проводиться для того, щоб мати повну картину демографічного стану. Це як фотографія, чи рентгенівський знімок, за яким аналізується стан об’єкту. У частковому переписі немає жодного сенсу.

- Прихід нового покоління до влади є маркетинговим інструментом приваблення інвестицій... корупції тут скоро не буде… завдяки тотальному перезавантаженню влади.

Склад Уряду це нам вже показав – Аваков, Маркарова. В офісі президента Хорошковський.

- 29 жовтня в Маріуполі буде великий міжнародний інвестиційний форум.

Його точно треба проводити біля лінії фронту?

- Інвестуйте: у землю (скуповуйте її); у медицину (?); у "недорозвалені об’єкти інфраструктури радянських часів"; у державні монополії.

Тут лише зауважимо медичну галузь. Її клієнтом є пацієнт. Український пацієнт наплатоспроможний. За рахунок кого генеруватиметься прибуток у цій галузі?

Читайте также: Зеленський сигналить Коломойським: на цій світлині видно все

Щодо продажу с/г землі – просто рейдерство.

- Покрити всю територію країн швидкісним інтернетом!

Дуже треба. Коли?

- Єдине, що може завадити грандіозним планам Уряду, це помилки у комунікації.

Не війна, не технологічна відсталість, не низький рівень загальної культури, а помилки у поширенні інформації про Україну. У Порошенка було ціле Міністерство інформації. І?

- Інвесторам з Катару Прем’єр запропонував купувати… українські футбольні клуби.

Це без коментарів. Так само, як і "поєднання Балтійського і Чорного морів каналами".

А ще Прем’єр багато разів розписався у своїй вірності Президенту і "групам впливу". Сказав, що його Уряд це "шанс для груп впливу". Хто ті "групи впливу", як гадаєте?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Костянтин МАТВІЄНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини