MENU

Одна гривня, вкладена у діагностику і профілактику хвороби, збереже вам 100 грн на лікування

727 2

Здоров'я

Особисте, але важливе! Мені дуже подобається переконання: витрачайте кошти не на речі, а на профілактичні медичні огляди. Бо яка різниця, який у тебе одяг чи авто, якщо тебе в ньому вже немає!

Саме за цим принципом має змінюватися мислення кожної сучасної людини. Важливо, щоб у сучасному світі люди змінювали своє мислення та відношення в першу чергу до самих себе...

Ми витрачаємо кошти, приділяємо час та увагу своєму авто, дбаємо про збереження дому, ремонту квартири і так мало своєчасно дбаємо про те, що найцінніше, – наше здоров'я! Адже наше тіло так само потребує ремонту, проведення техогляду. І якщо це робити регулярно, то довголіття і якість життя стає нашою реальністю. Особливий страх викликає загроза втратити не лише своє життя, а життя тих, кого ми любимо, дітей, батьків...

Читайте також: 8 причин, чому варто гуляти вранці

Ділюся власним прикладом, завела правило у своїй родині – робити кожного року повне медичне обстеження всіх членів сім'ї. Скажу відверто, перший рік були супротив і небажання, чула фрази: "навіщо це потрібно?", "у мене нічого не болить", "давай краще щось купимо за ці гроші" і т. д. Але все ж таки через певний час мені вдалося переконати своїх рідних, що зовсім не потрібно чекати, щоб щось заболіло.

Звільняємо три дні в календарному році, повністю присвячуємо проведенню повного медичного обстеження (скринінгу). Здаємо всі аналізи, робимо максимальну кількість діагностичних тестів, розкладаємо роботу великої системи організму на маленькі частинки й аналізуємо разом із лікарями. Слава Богу, кількість медичних закладів, які із задоволенням запропонують ці послуги, дуже велика, і можна обрати пропозицію за будь-яку ціну.

Виявляємо всі початкові ознаки певних хвороб, активно проводимо профілактику або лікування і живемо весь рік спокійно. Наступного року повторюємо все те саме знову, бачимо тенденції змін організму.

Читайте також: Депресію треба лікувати, а не фотошопити посмішку на селфі

Для тих, хто мислить доказами цифр, також скажу, що набагато дешевше зробити скринінг, діагностику, попередження і профілактику, ніж потім витрачати кошти на лікування запущених та складних форм будь-якої хвороби. Одна гривня, вкладена у профілактику, береже 100 грн на лікування.

Мені приємно тепер бачити, як члени моєї родини стали активними прихильниками такого відповідального ставлення до свого здоров'я і ці три дні скринінгу вже стали нормою, як і регулярний техогляд для автомобіля або поточний ремонт житла.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Ірина СИСОЄНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини