MENU

"Портнов руйнує судову реформу Зеленського" – політолог

625 2

Портнов

Андрій Портнов вже на старті руйнує судову реформу Президента Зеленського. 

Про це у своєму блозі пише політолог Володимир Цибулько.

"З одного боку, Президент проводить реформу судової системи, це одна із перших комплексних реформ. Претензії до судової влади завжди були серед перших у виборців. Вчорашні новини переповнені оцінками нового закону, прогнозами його реалізації. І тут же читаємо, що, не зважаючи на нові чи старі суди, будь-які питання в них можна вирішити через Портнова. А сам Портнов через публічні заяви розказує, кого в нашій країні треба карати, кого пробачати, а кого звільняти".

"Діяльність Портнова уже викликала проблеми у відносинах із Заходом та МВФ, вважає експерт: "Для країн Заходу питання незалежного правосуддя завжди було принциповим моментом. І до останнього закону вже висловлені претензії і критика, частина з яких врахована, по інших ще буде тривала дискусія. На переговорах із МВФ по новій програмі знов включають пункт про забезпечення ефективної роботи незалежних судів. І в цьому блоці переговорів все частіше звучить питання „Ху із містер Портнов і чому його до цього часу терпить Президент?" Може, завалити нову програму МВФ – це також спеціальне завдання резидента?"

Особливо резонансним став тиск на прокуратуру з ультиматумом закрити справу проти екс-міністерки юстиції О.Лукаш по підозрі у розтраті державних коштів. Сьогодні Лукаш отримує підозру по корупційним справам. А Портнов оголошує відкриту війну прокуратурі і ставить ультиматуми Президенту. Портнов вимагає звільнити слідчого прокуратури, який веде справу Лукаш, російські ЗМІ запустили шквал замовних публікацій. Експерт перевірив у відкритих джерелах інформацію про слідчого. Як виявилося, "справа про декларацію цього прокурора вже піднімалася кілька років тому, коли він проводив слідство проти якогось іншого високого бариги. Тричі перевірили джерела доходів, все підтвердилося паперами, історія закрилася. Тому тиск на слідчого зараз – не лише пряме порушення кримінального кодексу, але ще і порожняк".

Читайте також: Все, що вам потрібно знати про впливовість і юридичний геній телеграм-блогера Портнова

Цибулько публічно звертається до Президента з проханням відсторонити Портнова від тиску на суди та участі в українських політичних процесах, та нагадує про роль Портнова у Адміністрації Януковича у 2014-ому році.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube     

Володимир ЦИБУЛЬКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини