MENU

"Один народ": українці тепер "російськомовні"

2045 0

Рішення російського уряду скасувати іспит на знання російської мови для громадян України та Білорусі, які хочуть отримати паспорт колишньої метрополії – це аж ніяк не прагнення полегшити бюрократичну тяганину.

Це абсолютно конкретний політичний сигнал, який демонструє, із територій яких країн повинна буде складатися в майбутньому відновлена ​​імперія Володимира Путіна та його спадкоємців.

Читайте також: Головний ворог Путіна – українська мова

Ось подивіться. Навіщо скасовувати іспит для громадян Білорусі, якщо Росія та Білорусь створили союзну державу, й на території Росії громадянин Білорусі користуються практично тими ж самими правами, що і громадянин самої Росії? А обидві країни ще й збираються цю інтеграцію поглиблювати?

І чому у списку немає громадян Казахстану, які в більшості своїй досі російськомовні, багато хто знає рідну казахську мову набагато гірше, ніж мову колонізації? Не кажучи вже про те, що в Казахстані живуть мільйони етнічних росіян. Чому б їм не полегшити життя?

Але ж ні! Найголовніше, звичайно, було об'єднати жителів Росії, Білорусі й України в одне ціле – той самий "російський народ", який формально існував аж до краху Російської імперії. А тепер, як я розумію, просто перейменований на "російськомовний". І кордони проживання цього народу чітко окреслені – Росія, Україна, Білорусь. І ніякого Казахстану. Принаймні поки що.

Читайте також: Портников пояснив, як Зеленський може перемогти Путіна в паспортній війні. ВІДЕО

При цьому й самі українці повинні із цим письмово погодитися – як Зеленський із нещасною "формулою Штайнмаєра". Тому що мова не йде про автоматичне визнання твоєї російськомовності, зовсім ні. Ти повинен написати спеціальну заяву, підтвердити, що ти російськомовний – й отримаєш російський паспорт.

Паспорт країни, яка розраховує рано чи пізно окупувати твою Батьківщину. Просто тебе просять під цим іще й підписатися.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Віталій ПОРТНИКОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини