MENU

Головний ворог Путіна – українська мова

816 2

Головним ворогом Путіна, як і будь-якого іншого російського шовініста, залишається навіть не український народ, а українська мова.

Без мови український народ перетворюється на фольклорне непорозуміння, "хохлів", які здатні тільки на те, щоб танцювати гопак перед "старшим братом" і ліпити для нього вареники з вишнями.

Не випадково в Російській імперії не існувало не тільки самих українців, а й насамперел їхньої мови, яку мали за смішний діалект "справжнього" великоросійського "язика".

Читайте також: Російська мова ніяк не допоможе здобути мир на Донбасі

Не випадково великий російський літературний критик Віссаріон Бєлінський, який відчував кожен рядок у творах Олександра Пушкіна, дорікав Тарасові Шевченку тим, що той написав свій "Кобзар" на "діалекті".

І справді – навіщо мужичків із пантелику збивати? Нехай Пушкіна на "правильном язикє" читають! Пушкін – "наше все"!

Для сучасних росіян їхнє "все" – не Пушкін, а Путін. І відступати в боротьбі з українською мовою та культурою російський президент не збирається. Саме тому Росія вже вдруге вимагає розглянути в Раді Безпеки ООН питання закону про українську мову – мотивує це тим, що закон 16 липня розпочинає діяти.

Здавалося б, яке значення має питання функціонування української мови для міжнародної спільноти? Але для Кремля – ​​визначальне. 

Читайте також: Знайдіть 10 відмінностей від позиції РФ: як оточення Зеленського бачить причини війни та сценарій її завершення

Це закон, який ставить під сумнів саме майбутнє імперії Путіна. Якщо українці не говоритимуть своєю мовою – буде Російська імперія. Повернуться вони до рідної мови – й імперія зникне, не зможе диктувати великим регіонам України свої правила виживання та конфронтації з цивілізованим світом. 

Ось чому для Кремля є таким важливим, щоб українці залишалися русифікованими, щоб в Україні була денаціоналізована влада, яка не зможе захистити інтереси українського народу та його мови, щоб будь-яка можливість повернути українцям їхню власну цивілізацію підміняли сурогатами.

 І в цьому своєму прагненні зупинити розвиток України Москва готова звернутися навіть по допомогу Ради Безпеки ООН.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Віталій ПОРТНИКОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини