MENU

Реанімували 40 хвилин: на Хмельниччині після уколу помер чотирирічний хлопчик

1483 0

Ілюстраційне фото

У Віньковецькій районній лікарні Хмельницької області раптово помер чотирирічний хлопчик, якому, за словами медиків, зробили ін’єкцію вітамінів.

Як повідомляють "Факти", мама привела сина до лікарні, бо скаржився на незначний біль у животі.

Дитині зробили низку аналізів, нічого критичного не виявили, тому вирішили вколоти препарат для покращення захисних сил організму.

За словами матері, він помер за кілька секунд після уколу – медсестра не встигла шприц витягнути.

Хлопчика реанімували майже 40 хвилин, але безрезультатно.

Читайте також: Бойтесь противников прививок: вирус кори обнуляет иммунную систему

Лікар-неонатолог Володимир Галанзовський, який призначив смертоносний укол, шокований не менше: "Цей коензім композітум – це препарат такий, набір вітамінів і мінералів. Він іде при ацетономічному синдромі".

Судмедексперти назвали попередню причину смерті – гостре запалення бронхів. А медики припустили, що це може бути вірус, бо тиждень тому щось подібне вбило й 22-річну сусідку родини хлопчика. Дівчина раптово померла від запалення легенів.

Родичі обурені тим, що лікарі намагаються зв’язати ці дві жахливі смерті, і вважають, що так намагаються виправдати свою некомпетентність.

Є ще одна версія – обоє отруїлися хімікатами, якими аграрії кроплять свої угіддя.

За фактом смерті чотирирічного хлопчика відкрили кримінальне провадження. Поки нікого підозрюють – чекають на результати експертиз.

Читайте також: 6 видів медичної допомоги та підвищений тариф: з квітня в Україні запрацює Програма медичних гарантій

 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі



Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини