MENU

Справа про браковані бронежилети: засновнику компанії-постачальника повідомлено про підозру

395 0

Справа про неякісні бронежилети: засновнику компанії-постачальника повідомлено про підозру   Ілюстративне фото

У кримінальному провадженні за фактом закупівлі неякісного речового майна за завищеною ціною для Збройних сил України, зокрема бронежилетів 1-4 класів захисту, які не відповідають технічним умовам, повідомлено про підозру засновнику – заступнику директора компанії-постачальника неякісного майна.

Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

"Засновник компанії підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України, а саме: заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах", – йдеться у повідомленні.

У ДБР нагадали, що раніше, у рамках досудового розслідування згаданого кримінального провадження слідчі ДБР повідомили про підозру п'ятьом високопосадовцям Міністерства оборони України. 

Читайте також: Важные проблемы украинской армии

Їх підозрюють в умисному, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, невиконанні військовою службовою особою дій, які вона за своїми службовими обов’язками повинна була виконати, вчинені в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 426 Кримінального кодексу України). 

Досудове розслідування здійснює територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Києві. Процесуальне керівництво – Генеральна інспекція Генеральної прокуратури України. 

11 листопада директор Державного бюро розслідувань Роман Труба у своєму Telegram-каналі написав, що генерал-майору Дмитру Марченку обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в 76 млн грн. Також він додав, що Печерський районний суд має обрати запобіжні заходи ще для чотирьох підозрюваних у справі закупівлі бракованих бронежилетів для Збройних сил України.

Читайте також: Працівники Міноборони закупили бронежилети, які прострілюються і не відповідають технічним вимогам, – ДБР

15 листопада за клопотанням Генеральної інспекції ГПУ Печерський районний суд Києва обрав запобіжні заходи п’ятьом посадовцям Міністерства оборони, яких підозрюють у закупівлі 11 тисяч неякісних бронежилетів для Збройних сил України.

Так, трьом посадовцям Міноборони обрано запобіжний захід тримання під вартою із визначенням розміру застави 76 млн грн кожному, ще двом посадовцям – домашній арешт.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини