MENU

Вчені виявили зв'язок між курінням марихуани та одним із видів раку

1125 0

Курінням марихуани, рак

У статті, опублікованій в JAMA Network Open, вчені зіставили дані 25 досліджень, проведених в період з 1973 по 2018 рік, та виявили зв'язок між курінням марихуани та раком.

У дослідженнях, які вивчали автори статті, розглядалися можливі зв'язки куріння канабісу з декількома видами раку – яєчок, легень, порожнини рота, а також голови та шиї, інформує УП. Життя.

Вони виявили значний зв'язок саме з раком яєчок. В учасників досліджень, які вживали канабіс щодня протягом 10 років, ризик цього онкологічного захворювання зростав на 36%.

Читайте також: Нинішнє десятиліття може стати найспекотнішим за всю історію

Він найбільш поширений серед молодих чоловіків у віці від 15 до 35 років. Попри те, що при своєчасній діагностиці рак яєчок добре піддається лікуванню, існує ризик летального результату. 

Вчені зазначають, що цю проблему потрібно досліджувати далі, оскільки їхня робота має оглядовий характер і лише виявляє певний зв’язок. 

Дослідники також не знають, чому вони не знайшли зв’язку між курінням марихуани та іншими трьома видами раку.

Читайте також: Американський письменник та популяризатор науки дізнався, скільки коштує людське тіло

На результати, зокрема, може впливати етнічний склад учасників, а також регіон проживання, оскільки автори працювали тільки з англомовними дослідженнями. 

Також, за їхніми словами, звички й самі речовини, які вживали учасники за 50 років, можуть сильно відрізнятися від сучасних. Але ця робота показує, що куріння марихуани упродовж тривалого часу може вплинути на здоров’я чоловіків. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини