MENU

Продаж землі призведе до позбавлення українців свого коріння

598 6

Продаж землі призведе до позбавлення українців свого коріння

Жили собі-поживали, тисячі років працювали на своїй Богом дарованій землі. Народжували, захищали, раділи, плакали, мали надію. І в один день хтось вирішив, що годі вам, українцям, дихати, жити на своїй землі. Поки ви працювали, виховували дітей, чесно заробляли свої невеликі гроші, хтось задумував, розробляв і здійснював схеми вашого пограбунку і пограбунку ваших дітей та онуків.

Читайте також: Купівля державою землі – це шлях до нових корупційних схем

Зрадницьки захоплюючи політичну владу в Україні, купка фінансово-політичних злодіїв, прізвища яких прикрашають журнал Forbs, через корупцію і крадіжки прихопили у свої володіння тисячі виробничих і фінансових об’єктів. Як інакше колишні комсомольські керівники і кримінальні ватажки змогли б так розбагатіти, що їх статки сьогодні перевершують багатіїв капіталістичних держав, які накопичували свої капітали протягом століть?

Що можуть розповісти правоохоронні органи про такий стрибок незаконного збагачення? Дорвавшись до таких величезних грошей, ці нувориші хочуть затулити рота і заліпити очі одуреним українцям. Для цього був проведений дерибан засобів масової інформації, ТБ, Інтернету.

Усе йшло "як по маслу". Наші магнати і корупційні злодії ховають гроші в офшорах, купують за кордоном дорогу нерухомість і ховаються один від одного, щоб не потрапити під рейдерство своїх колишніх друзів. А транснаціональні аферисти напружили свій нюх, щоб знайти, де можна заробити по-крупному. Де ж вони можуть по-крупному поживитися?

Тільки в Україні – це клондайк під ногами довірливих і гостинних українців, який і можна пограбувати! Як легко відволікти увагу наших людей в країні, знекровленій війною, з розбалансованою економікою, підірваним політичним устроєм.

Читайте також: Рынок земли в Украине: продавленный в первом чтении вариант реформы выгоден исключительно крупным корпорациям

Не на часі такі непідготовлені реформи, не на часі сумнівні поради, не на часі такі історичні зміни. Українці мають право сказати своє слово, наші діти і онуки мають право жити в майбутньому на рідній землі, а не бути розпорошеними по всьому світу.

Нова влада не має права позбавити нас свого коріння!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Володимир ЛАНОВИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини