Книжки, які допоможуть увійти в робочий режим
Це книжки, які будуть мотивувати працювати більше, й надихати нарешті зробити у новому році те, що досі не наважились, пише Зоя Нікітюк в блозі для ТСН.
Повертатись до роботи після новорічних свят – ще та місія. У крові рівень майонезу та мандаринів перевищив усі можливі позначки. Але налаштовуватись на робочий лад необхідно. І бажано це робити у компанії книжок, які будуть мотивувати працювати більше, й надихати нарешті зробити у новому році те, що досі не наважились.
"Жорсткий SMM: витиснути з соцмереж максимум", Ден Кеннеді, Кім Велш-Філліпс
Як часто ви відкриваєте Facebook на хвилинку й помічаєте, що до реального життя повернулись лише за декілька годин? Початок нового року – привід навчитись проводити час у соціальних мережах із користю. У цій книзі зібрано усе найголовніше: шість принципів директ-маркетингу, які необхідні для роботи у соціальних медіа, поради з приводу створення унікальної торгової пропозиції, інформація про нішевий маркетинг і те, як стати знаменитістю за допомогою Facebook. А також про найкращі способи уникнути зайвих бюджетних витрат, проблеми з трендами й те, як налаштувати ефективну рекламу у Facebook.
Такий крутий помічник для SMM-спеціалістів написали Ден Кеннеді, підприємець-мультимільйонер, оратор, який виступає разом із Брайаном Трейсі, Зігом Зігларом і Томом Гопкінсом. І Кім Велш-Філліпс, керівник Elite Digital Group, агентства, яке займається директ-маркетингом у соцмережах (проєкти для Harley-Davidson, Hilton Hotels тощо).
Читайте також: BBC спільно з Warner Bros. випустять шоу про міфічних тварин із всесвіту Гаррі Поттера
Книжка написана "на два голоси". Ден розповідає, який саме SMM потребують представники бізнесу. А Кім коментує, як такі грандіозні плани втілюють у життя вона та її колеги. SMM – це завжди про гроші. І книжка "Жорсткий SMM" допомагає нарешті навчитись їх заробляти.
Навіщо читати? Аби соцмережі не "з’їдали" життя, а допомагали витрачати час з користю.
"Ship life. Сім місяців добровільного рабства", Ольга Мельник
Після закінчення університету Ольга Мельник відправилась працювати офіціанткою на американському круїзному лайнері й почала вести бортовий щоденник. Після повернення написала книжку, в якій розповіла про життя на судні настільки чесно, що ці сім місяців дійсно нагадували добровільне рабство...
В офіціантки з України не було жодного повноцінного вихідного, гарними містами за маршрутом лайнера вона прогулювалась не більше декількох годин (тільки під час day off). Щомісячна зарплатня Ольги за умовами контракту складала… п’ятдесят доларів, а ось скільки заробить насправді залежало виключно від неї. Втім, авторці вдалось за допомогою своїх записів не тільки цікаво розповісти про життя на лайнері, але й надихнути читача на подорожі. Лісабон, Рейк’явік та Фарерські острови – саме ці місцини дуже запам’ятались Ользі Мельник, а вона під час роботи на судні відвідала двадцять країн і сорок портових містечок.
Навіщо читати? Аби зрозуміти, що заради своєї мети можна пережити будь-які тимчасові труднощі.
"Останні обійми мами. Чого нас вчать емоції тварин", Франс де Вааль
Журнал Time вніс прізвище автора до списку 100 найвпливовіших людей світу (2007 рік). А за 25 років роботи у Національному центрі дослідження приматів Р. Йеркса в Атланті Франс де Вааль дізнався про тварин неймовірну кількість інформації, яка точно стане у пригоді кожному з нас.
Наприклад, завдяки сотням досліджень, вчені дійшли висновку, що примирення допомагає відновлювати взаємини і спостерігається у всіх ссавців – від пацюків і дельфінів до вовків і слонів, а також у пташок. Вчені дуже здивуються, якщо виявлять представників якогось виду ссавців, які не примирились після конфлікту. А як із примиренням у людей?
Франс де Вааль розповідає про сміх та усмішку у приматів, емпатію та співчуття, чуттєвість, справедливість і свободу волі. А також про неприємні почуття – відразу, сором, вину. У цій книзі неймовірна кількість найнеочікуванішої інформації!
Навіщо читати? Аби неодноразово переконатись, що нам ще вчитись і вчитись у братів наших молодших.
"Дорога святого Якова", Дзвінка Матіяш
Восени 2013 року українська письменниця разом зі своїм чоловіком Євгеном пройшли легендарний паломницький маршрут Каміно-де-Сантьяго. Дев’ятсот кілометрів пішки з наплічником на спині через усю Іспанію до міста Сантьяго-де-Компостела і до мису Фіністерра – Кінця землі. У книзі Дзвінка чесно розповідає про фізичну й моральну втому від півторамісячного маршруту, про те, чим харчуються, де ночують, про що розмовляють паломники з усього світу, ділиться історіями людей, з якими зустрічається на дорозі святого Якова. Книжка залишає після себе приємний післясмак подорожей і віри у дива – ідеальна для читання у зимовий період, коли лінощі часто беруть гору над нами.
Читайте також: Правовласники спадщини Девіда Боуї оприлюднили рідкісну версію однієї з пісень виконавця. ВІДЕО
Навіщо читати? Аби мріяти масштабно і подорожувати якомога частіше.
"Черчилль і Орвелл. Битва за свободу", Томас Рікс
Після фільму "Темні часи" з неймовірним Ґері Олдменом у ролі Вінстона Черчилля чимало українців дуже зацікавились біографією відомого політика. А повість-антиутопія "Колгосп тварин" Джорджа Орвелла десятиліттями не втрачає в Україні своєї популярності. Автор книжки "Черчилль і Орвелл" Томас Рікс зосередився на найпродуктивнішому відрізку їхніх життів – 1930-1940-х роках. Він не тільки змалював точні психологічні портрети своїх героїв, розповів про участь Орвелла в громадянській війні в Іспанії, вирішальну роль Черчилля в роки Другої світової війни. Але й відтворив картину життя Британської імперії того періоду.
Цікавий й автор книжки Томас Рікс – американський журналіст і письменник, який спеціалізується на питаннях військової і національної безпеки. Автор бестселерів і двічі лауреат Пулітцерівської премії. Писав військові репортажі з Сомалі, Гаїті, Кореї, Боснії, Косова, Македонії, Кувейту, Туреччини, Афганістану та Іраку.
Навіщо читати? Аби надихнутись біографіями великих особистостей й ще раз нагадати собі, що слово – справжня зброя.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки