MENU

Заленському саме час зателефонувати Баканову – Пекар

1946 0

Щоб закрити тему про урядові підслуховування, зберу докупи кілька сюжетних ліній.

1. Два ключових сценарії розвитку України, сумарна ймовірність яких сягає 85%, пов'язані зі збільшенням олігархічного та російського впливів. Для цього конче потрібно замінити прем'єра на проросійського, а в уряд увести в ролі міністрів і віцепрем'єрів представників кланів. Детальніше про це у прогнозі, опублікованому лише три дні тому

І ось два дні тому ми бачимо перші прояви цих сценаріїв.

2. Що робить свідомий громадянин у такому випадку? Демонструє рівень рефлексії громадянина: аналізує, які є зацікавлені суб'єкти (áктори), їхні інтереси, сценарії подальшого розвитку подій, які з них вигідні чи не вигідні країні та особисто йому/їй.

Читайте також: Влада робить з України пострадянську авторитарну потвору – Портников

Натомість більшість демонструє рівень рефлексії дощового хробака: він рефлекторно здригається й відвертається від усього, що йому не до вподоби. Комусь не до вподоби все, що пов'язано із Зеленським. Інших дратує молодість прем'єра та низки інших міністрів, його жилетка чи самокат. Треті вважають себе економічними експертами рівня вище Милованова та зневажають усіх, хто, на їхню думку, нижче. Четверті ненавидять будь-яку владу.

3. Саме на такий рівень рефлексії я вчора написав пародію. Приношу вибачення тим шанованим мною міністрам і заступникам попередніх урядів, які на це образилися, бо я в жодному разі не мав на меті їх образити. Приношу вибачення також усім, хто не має почуття гумору.

4. Тепер розберемося по суті. Очевидно, якщо вже в кабінеті прем'єра встановлено підслуховування, то писали постійно. Очевидно, що з усього записаного вдалося виокремити лише одну цю розмову, а все решта було зовсім нецікаво. Бо інакше би вкинули щось брутальніше, ніж розмірковування, як краще пояснити президенту (ой, а ви не знали, що він не фахівець-економіст, коли за нього голосували?) складні економічні конструкції (кожен другий коментатор вважає, що пояснив би краще, але спроб пояснити не наводить).

Читайте також: Зеленський і Ко сягнули рівня власної некомпетентності – журналіст

Значить, не змогли накопати ні корупції, ні сумнівних оборудок. Нагадую, що попередні інформаційні вкиди з інших кабінетів були реально кримінальними, але суспільній думці це було нецікаво, хайпу не викликало. Чому нецікаво? Відповідь проста: бо хайп не підтримали олігархічні та проросійські медіа. А цей підтримали. І хто ви після цього, ті, хто розганяє його?

5. Питання, хто писав і хто злив, залишається відкритим. Не так багато організацій, які можуть встановити прослуховування в кабінеті прем'єр-міністра. Хотілося би почути думку правоохоронців із цього приводу. Але вони пам'ятають: у розслідуванні головне – не вийти на самого себе. І тому мовчать.

В Україні склалася давня традиція, що всіх прослуховують і кладуть на стіл президентові. Практика ганебна, як на мене, але це не єдина практика попередників, яку Зеленський вирішив не скасовувати, а використати. Але якщо викинули в публічний простір, то значить, працюють не на президента, а на інші інтереси. Пане президенте, очевидно, пора подзвонити Баканову стосовно цього чорта.

6. А ви, мої друзі і читачі, читайте прогноз, розмірковуйте про сценарії майбутнього і зважуйте, чим усе закінчиться.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Валерій ПЕКАР


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини