MENU

У Києві стартувала Школа прес-секретаря політика. ВІДЕО

353 0

Сформувати імідж політика, писати переконливі тексти та співпрацювати із мас-медіа – віднині просто. За ініціативи ГО «Інститут Свободи Слова» та ВО «Платформа Громадянських Ініціатив» стартував перший курс з підготовки фахівців комунікації між політиками, ЗМІ та суспільством – Школа прес-секретаря політика.

«Від імені ГО «Інститут свободи слова» я радий вітати присутніх на першій «Школі прес-секретаря політика». Як головний редактор інтернет-видання UAINFO сподіваюсь, що ви здобудете якісно нові знання і станете більш професійними людьми. Також сподіваюсь, що ми зможемо стати друзями, тому запрошую до навчання», – сказав у вітальному слові співорганізатор курсу «Школа прес-секретаря політика» головний редактор інтернет-видання UAINFO Сергій Палєха.

У свою чергу голова ВО «Платформа громадянських ініціатив» і голова Міжнародного жіночого руху «Жінки за сімейні цінності» Наталія Федорчук зауважила, що питання професійної підготовки прес-секретаря є вкрай актуальним. На її переконання, прес-секретар є візитівкою кожного політика, і від того, «якою мірою професійно підготований прес-секретар, буде підготований і сам політик».

«І саме від професійної підготовки прес-секретаря, а отже, і політика, буде сприйматись не тільки держава на міжнародному рівні, але сам політик населенням», – зауважила вона.

Наталія Федорчук зауважила, що слухачі курсу отримають 6 тижнів очних лекцій і практики, заняття будуть проходити щосуботи з 10:00 до 18:00. Спеціально для слухачів «Школи прес-секретаря політика» запрошено кращих українських медійників.

«Лектори Школи мають не лише відповідний фах і досвід, але і бажання змінити стан справ у бік професійності. Кожна лекція буде супроводжуватись практикою, домашніми завданнями для закріпленням отриманих на лекціях знань, і кожне таке домашнє завдання лектори будуть перевіряти та рецензувати, що дозволить людині рости над собою», – сказала вона.

Читайте також: Особливості роботи прес-секретаря: чому так важливо бути професіоналом у цій сфері

Перший лектор, який відкрив курс «Школа політичного прес-секретаря політика» – експерт з етикету та міжнародного протоколу Наталія Адаменко. Лектор запевнила слухачів, що знання правил поведінки і ділового етикету є основою в роботі кожного прес-секретаря політика.

«На жаль, я можу констатувати, що сьогодні більшість молодих політиків не знають ділового етикету. А тому я дуже хочу, щоб ті, хто мене сьогодні слухають, а це майбутні прес-секретарі, політики та державні діячі, щоб вони зрозуміли, що без правил поведінки і ділового етикету не можливо зробити кар‘єру – ані свою, ані того, на кого ти працюєш», – пояснила Наталія Адаменко. 

Слухачі курсу – а нині таких – визнають, що прийшли отримати професійні знання від кращих представників галузі медіа.

«Від курсу школи прес-секретаря політика я очікую, що буде більше і більше професіоналів в сфері політики. І зараз це велика платформа і об’єм знань, яких так не вистачає молодим професіоналам, майбутнім політикам і майбутнім помічникам депутатів. Це гарний старт для нової професії», – сказала прес-секретар ГО «Батько має право» Марина Громова.

Інтернет-видання UAINFO виступає ексклюзивним медіа-партнером Школи прес-секретаря політика та буде публікувати ексклюзивні інтерв'ю з лекторами та учасниками курсу.

Зовсім скоро на сайті виде інтерв'ю з експертом з міжнародного етикету та протоколу Наталею Адаменко. Слідкуйте за новинами! 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини