MENU

Перший крок до краху політика – неповага до журналістів

649 0

«Перший крок до краху політика – це неповага до журналістів», – сказав Олександр Сочка під час лекції в Школі прес-секретаря політика. Погоджуєтесь?

Інститут свободи слова

Виходячи на політичну арену, людина має бути готовою до того, що її життя більше не буде приватним. Під суспільний нагляд потрапляє не лише сам політик, але й його родина та найближче оточення.

Важливо також розуміти, що в полі зору не лише ваше теперішнє і майбутнє, але й минуле. Можна видалити неприйнятні фото із соцмереж, одягнути діловий костюм, вивчити українську мову, але все це буде марним, якщо політики не почнуть поважати людей, які так само виконують свою роботу і працюють поруч. Йдеться про журналістів.

Скандали між політиками та журналістами є чи не найбільш обговорюваними темами в соцмережах.

Читайте також: Чи потрібен нам Закон "Про протидію дезінформації" у такому вигляді, як він є зараз?

Політикам стало вигідно мати власне медіа, яке однобоко транслюватиме обрані керівництвом меседжі. Але щойно політик виходить за межі власної студії, питання від журналістів стають вже не такими «теплими». В хід ідуть ігнорування чи погрози, а подекуди штовханина та кулаки.

Сьогоднішні інформаційні потоки не закінчуються на ЗМІ. Альтернативні джерела інформації – як от Facebook, Telegram чи Youtube – тільки розростаються та створюють димову завісу, в якій важко орієнтуватися. Чим більший потік інформації, тим важче його контролювати, що ми з вами зараз і спостерігаємо.

Тому для журналістів зараз вкрай важливо відповідати своїй професії та пам’ятати про правдивість та об’єктивність, точність викладених фактів та чесність.

Читайте також: Почему свобода является высшей ценностью лишь для малого количества граждан Украины

Політикам в свою чергу варто виконувати свої прямі обов’язки перед народом та дотримуватися обіцянок. Тоді й журналістам не доведеться слідкувати, якими літаками літають високопосадовці на відпочинок.

Нехай кожен дасть відповідь на питання «Що я можу зробити, щоб моя країна і світ в цілому стали гуманнішими та кращим?». І не просто відповісти, а виконувати хоч і маленькі, але кроки для покращення життя собі і людям, які нас оточують.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

ГО "Інститут свободи слова"


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини